Продовжується робота по збереженню залiзничної станцiї Межова

На тижні Межівський селищний голова Володимир Зражевський провів зустріч з Директором департаменту пасажирських перевезень Укрзалізниці Олександром Перцовським.

За підсумками зустрічі селищний голова дав наступний коментар:

– Обговорювали декілька надважливих питань для жителів Межівської об’єднаної територіальної громади.

По-перше – збереження станції Межова. У ході бесіди прозвучало запевнення, що станцію буде збережено під знаком «П» із зупинкою пасажирських потягів.

По-друге – збереження квиткової каси. Обговорили механізм відшкодування витрат Донецької залізниці на утримання посад касирів, і вже на чергову сесію, яка відбудеться 12 лютого, буде винесено на розгляд депутатів нову Програму підтримки розвитку залізничного і автомобільного транспорту.

По-третє – піднято питання відновлення руху швидкісного потягу 825 Покровськ-Дніпро. Це буде абсолютно новий та унікальний для України проект, коли замовником на послугу Укрзалізниці виступить територіальна громада.

І останнє. За підсумками зустрічі є підстави говорити про те, що жителі громади найближчим часом матимуть нове пряме приміське сполучення Межова-Дніпро (6127), відправлення о 15:00 (в Дніпрі о 19:06), Дніпро-Межова (6110), відправлення 0 8:40 ( в Межовій о 13:00).