5 населених пунктів Межівської громади отримають швидкісний інтернет!

5 населених пунктів Межівської селищної ради у 22 році будуть підключені до швидкісного інтернету! Оптичні мережі будуть прокладені до  14 об’єктів соціальної інфраструктури.

Про це повідомляє офіційний сайт Межівської селищної ради.
В рамках бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості» Межівська СТГ отримала кошти в сумі 977,740 тис. грн. на підключення закладів соціальної інфраструктури (закладів освіти, культури, медичних закладів) до широкосмугового інтернету з використанням волоконно-оптичних технологій.

Підключення закладів соціальної інфраструктури  проводяться по селах, де на сьогодні відсутній швидкісний  інтернет.  Волоконно-оптичні мережі з’являться у селах: Водолазьке, Новогригорівка, Славне, Веселе, Преображенка.

У результаті проведених відкритих торгів укладені договора на суму 617,156 тис.грн. з провайдерами: ПП «Перша Телекомунікаційна Компанія» (с.Водолазьке, с.Новогригорівка, с. Славне) та АТ «Укртелеком» ( с.Веселе, с. Преображенка), економія коштів державного бюджету склала 360,568 тис. грн.

Планується прокласти оптичні мережі та провести інтернет у 5 населених пунктах, підключити 14 об’єктів соціальної інфраструктури.

Джерело: офіційний сайт Межівської селищної ради