Низький уклін вам, трудівники землі!

Шановні працівники аграрної галузі району!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

Це свято людей, які у свою щоденну працю вкладають душу, силу та любов. Завдяки вашій невтомній енергії десятиліттями вдається зберігати славні традиції аграрної сфери Синельниківщини, яка завжди займала передові позиції на теренах області. Продукція наших аграріїв постачається до різних куточків України, даруючи її споживачам якість.

Ми пишаємося вами і ми вам завдячуємо за самовідданість у непрості часи. Нехай сприятливі погодні умови завжди збагачують вас щедрими врожаями.

Бажаю вам міцного здоров′я, добробуту, миру та душевного спокою!

Світлана НАЗАРЧУК,
голова Синельниківської райдержадміністрації

Шановні трудівники села!

Щиро і сердечно вітаєю вас із Днем працівників сільського господарства. Це день, коли ми віддаємо шану людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається сила нашої держави. Ваша праця – свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, а наступний уже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

Бажаю всім сільським трудівникам Межівської громади міцного здоров’я, радості. Хай щедра осінь обдаровує вас своїми плодами, приносить в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

Шановні працівники сільського господарства!

У неділю ми відзначатимемо одне чи не з найголовніших професійних свят – День працівників сільського господарства. Свято тих, хто розумом і руками, душею і серцем щодня робить усе можливе, аби на величезному столі України були хліб і до хліба. За доброю селянською традицією це свято стало своєрідним підсумком хліборобського року.

Шановні аграрії! Низький уклін усім вам за хліб, який є символом достатку і благополуччя, за самовіддану працю, вірність обраній справі і вміння щиро любити рідну землю. Саме ви – справжні господарі землі.

У цей святковий день зичимо вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, мирного неба, успіхів у всіх ваших справах і починаннях. Хай не знають утоми натруджені руки, нехай щедрою буде життєва нива, а труди ваші й надалі збагачують рідну Україну!

Галина СМОЛЬСЬКА,
Слов’янський сільський голова

Дорогі земляки!

Щиро вітаємо з професійним святом годувальників країни – усіх тих, хто працює на землі, – хліборобів, механізаторів, агрономів, тваринників, майстрів овочівництва та садівництва, а також ветеранів галузі!

Висловлюємо глибоку подяку й шану за професіоналізм, працелюбність та результати нелегкої праці, які ми щодня маємо на столі. Адже у землі свій Закон: аби щось отримати, необхідні добрий господар, багато зусиль, розуму, любові й терпіння.

Упевнені, що ваш досвід і сумлінна праця залишатимуться запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків.

Бажаємо вам високих урожаїв, миру, міцного здоров’я, достатку та благополуччя у родинах! Нехай вміле господарювання й удосконалення своєї роботи приносять не тільки моральне задоволення, але й достойну винагороду та впевненість у завтрашньому дні.

З повагою
голова та команда Фонду Олександра ВІЛКУЛА «Українська перспектива»

Шановні трудівники і ветерани
ТОВ «Нива ПГК»!

У неділю ми відзначатимемо День працівників сільського господарства. З цієї нагоди хочу привітати вас із нашим професійним святом.

Із року в рік ви тяжкою працею приносите людям радість мати на своєму столі все необхідне для життя. Хочеться, щоб ваша праця була потрібною і корисною, а успіхи вагомими і переконливими. Бажаю кожному міцного здоров’я, миру, спокою й достатку. Нехай ваші діти й онуки ростуть здоровими і щасливими, а ваша селянська мудрість, терпіння та наполегливість допоможуть вам у нелегкій, але такій вдячній праці.

Віктор ГОРЕВИЙ,
директор ТОВ «Нива-ПГК»

Дорогі працівники і ветерани
ПСП «Мрія»!

Сердечно вітаю усіх вас із професійним святом!

Дякую вам за невтомність, працьовитість, велику самовідданість і бажаю всього найкращого в житті.

Хай у ваших сім’ях панують мир, любов, злагода і достаток. Хай діти ростуть здоровими і веселими, не цураються селянської праці і шанують батьків. Хай доля дарує вам усім, шановні трудівники і ветерани, міцне здоров’я, щастя, довголіття. Хай стануть реальністю ваші найзаповітніші мрії!

Олександр КРУПА,
директор ПСП «Мрія»

Шановні трудівники і ветерани
ТОВ «Агрофірма «Промінь»!

Минають роки і століття, а селянський труд незмінно залишається життєво необхідним. Бо ж на ньому тримається не лише добробут сім’ї, нашого господарства, а й усієї держави. Тож хочеться вірити в те, що люди, які працюють на землі житимуть гідно і заможно.

У переддень нашого професійного свята зичу кожному з вас великого щастя, світлої долі, ясного сонця над життєвою нивою, затишку, радості й достатку в родині. Спасибі за ваш нелегкий, життєво необхідний труд. Здоров’я вам, наснаги і мирного неба. Хай буде радісною і доброю доля кожного з вас.

Іван КЛИМЕНКО,
директор ТОВ «Агрофірма «Промінь»

Шановні працівники, ветерани
і орендодавці СФГ «Яна»!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика дяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку.

Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

Валентина ЦИГАНКОВА,
голова СФГ «Яна»

Шановні трудівники
ТОВ «Агрофірма «Схід Агро»!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Хочу подякувати трудовому колективу за наші спільні успіхи. Я радий, що у нашій команді працюють ініціативні молоді та досвідчені фахівці, які зуміли свої уміння та знання віддати виробництву, зробили діяльність агрофірми ефективною та успішною.

Дякую нашим ветеранам, які передали свій досвід нинішній плеяді аграріїв. Бажаю всім сільським трудівникам міцного здоров’я, добробуту, злагоди, щастя, миру!

Геннадій МАКСИМОВ,
директор ТОВ «Агрофірма «Схід Агро»

Дорогі працелюби і ветерани,
всі пайовики ПСГП «Еліта»!

Сердечно вітаю вас із Днем працівників сільського господарства.

Нелегко сьогодні працювати на землі. Але завдяки вашій наполегливості і невтомності в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Хай завжди рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани на благо розквіту рідного краю та піднесення добробуту нашої громади. Щастя вам, сімейного благополуччя та всього найкращого!

Микола ЧУПІКОВ,
директор ПСГП «Еліта»

Вельмишановні трударі сільськогосподарської ниви!

Вітаємо всіх трударів села з Днем працівників сільськго господарства України!

Бажаємо вагомих врожаїв та щедрих подарунків долі, кмітливості для праці та розуму для раціональних ідей. Миру та благополуччя вам і вашим близьким. Зичимо здоров’я на кожен день та бадьорості на кожен ранок, плідної роботи і завжди щасливого життя!

Олександр ЛИТВИНЕНКО,
начальник відділу освіти, молоді та спорту
виконавчого комітету Межівської селищної ради

Лариса МАТЮХІНА,
голова Межівської районної організації
Профспілки працівників освіти та науки

Завтра чудове свято – День працівника сільського господарства України! Хочемо сердечно привітати вас із цим святом.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються у життя ваші плани, задуми та сподівання на благо розквіту рідного краю та піднесення добробуту нашого народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї.

Юлія СКОЧКО,
директор КНП “ЦПМСД” МСР”

Світлана ВАСІЛЬЄВА,
голова профкому

Від усієї душі тепло вітаємо вас із професійним святом – Днем працівника сільського господарства!

Дозвольте подякувати вам за самовіддану й невтомну працю та побажати міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, нових вагомих трудових здобутків в ім’я процвітання нашого чарівного краю, добробуту та благополуччя.

Хай вам добре нива засівається, і за гарної погоди щедрий врожай родить!

Анатолій СЕРГІЄНКО,
директор КНП “Центральна лікарня” МСР”

Алла КУШНІР,
голова профкому

Шановні аграрії Межівщини!

Щиро вітаю усіх вас із Днем працівників сільського господарства.

Бажаю впевнено тримати курс на успіх і процвітання, крокувати до високих результатів, не боятися труднощів та плідної праці. Зичу кожного разу досягати мети та насолоджуватися щедрими врожаями своїх ідей, своєї роботи.

А ще хочу побажати миру, добробуту, міцного здоров’я, щастя та злагоди у ваших родинах!

Олександр ЯРЕМЕНКО,
голова райкому профспілки працівників АПК

Цього святкового дня щиро бажаю усім вам – дорогі трудівники ТОВ «Межівське», ветерани, пайовики господарства – доброго здоров’я, щастя і благополуччя, благодатної ниви і щедрих врожаїв.

Шана та уклін господарям землі за працелюбність та щедрість душі, теплоту сердець, гостинність. Від щирого серця бажаю вашим родинам довголіття, міцного здоров’я, безхмарного неба, чудового настрою, благополуччя. Нехай добром і щедрими урожаями повниться хліборобська нива!

Захар КОЛОТ,
директор ТОВ «Межівське»

Шановні трудівники ФГ «Лада-Агро»,
дорогі наші ветерани праці!

Від усього серця поздоровляю вас із Днем працівників сільського господарства!

Бажаю вам і вашим родинам довголіття, сімейного затишку, благополуччя, успіхів та достатку. Нехай ваші природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та вагомих ужинків. Нехай і надалі наша земля щедро колоситься пшеницею, береже і шанує свій найбільший скарб – людину-трудівника.

Щира вдячність вам за щоденний трудовий подвиг!

Сергій СИПЧЕНКО,
голова ФГ «Лада-Агро»

Щиросердо вітаю щирих працелюбів ФГ «Живоносне джерело» з Днем працівників сільського господарства!

Ваша праця безперервна і невтомна, як земля жертовна, як мати, щоденна і свята, як молитва про хліб наш насущний, не має ані початку, ані кінця. А за працю таку – і людська вам вдячність!

Нехай щастя прийде до кожної хати, щоб душевним теплом всі були багаті! Щоб поля щедро колосились, і могутність українських сіл таки відродилась!

Петро ЛЯХОВИЧ,
голова ФГ «Живоносне джерело»

Шановні трударі і ветерани СФГ «Лад»!

Щиро вітаю вас із Днем працівників сільського господарства!

Ті, хто обрав цей відповідальний фах, заслуговує на велику повагу від суспільства. Ми пишаємося результатами копіткої праці колективу господарства, досвідчених спеціалістів-аграріїв. Лише спільними зусиллями, єдністю та згуртованістю ми здатні досягати вагомих результатів у своїй роботі, і за це я вдячний кожному з вас!

У цей передсвятковий день зичу всім миру, добра, успіхів і нових професійних звершень на щедрій селянській ниві, злагоди в кожній домівці і Божого благословення!

Олексій МЕЛЕЖИК,
голова СФГ «Лад»

Дорогі трудівники ТОВ «Агроформування «Зоря»,
ветерани праці, земляки-слов’яни!

Невтомна праця на сільській ниві споконвіку була притаманна нашим предкам. І сьогодні кожен з вас продовжує цю традицію!

Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Бажаємо добра, міцного здоров’я, родинного затишку і наснаги у вашій нелегкій, але вкрай потрібній усім нам селянській праці, і щоб на ваших столах завжди був запашний хліб і до хліба. Зі святом!

Лариса ГУРТОВА,
генеральний директор

Віктор СКЛЯР,
виконавчий директор
ТОВ «Агроформування «Зоря»

Дорогі трудівники і ветерани ТОВ АФ «Прогрес»!

Щиро вітаю вас із нашим спільним святом – Днем працівників сільського господарства. Це свято тих, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ, хто невтомно працює, творить добробут своєї родини, свого колективу і Батьківщини.

Бажаю вам щастя, здоров’я, достатку, невичерпної снаги та подальших успіхів в ім’я розквіту нашого підприємства і краю. Добрих вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

Максим КЕКЯЛЯЙНЕН,
директор ТОВ «Агрофірма «Прогрес»

Дорогі трударі ТОВ «Вектор Х»!
Шановні наші орендодавці!

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну.

Бажаємо керівникам господарств та всім сільським трудівникам міцного здоров’я, радості, злагоди та добра. Нашим годувальникам, у їх професійне свято ми адресуємо найгарячіші, як теплий хліб, привітання і побажання врожайною на щастя життя!

Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

Валентин ХАРЛАМОВ,
директор ТОВ «Вектор Х»

Шановні трударі і орендодавці ФГ «Верес»!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Це – свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею у селі долучається до важливих справ.

Щиро бажаю вам щастя, здоров’я, добробуту, невичерпної снаги та подальших успіхів в ім’я розквіту України. Добрих вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

Павло СКЛЯРЕНКО,
голова ФГ «Верес»

Шановні трударі села!

Щиро вітаю вас з Днем працівників сільського господарства.

Хочу відзначити, що пишаюся результатами вашої праці, трудовими здобутками, цілеспрямованістю, наполегливістю та непохитною вірою в щасливе, не затьмарене негараздами наше життя.

Щиро дякую за все, що ви робите для розвитку сільського господарства. Бажаю вам нових трудових звершень, щастя, благополуччя, мирного сьогодення і майбуття.

Сергій МАЛОВІЧКО,
директор ТОВ «Перемога»

Шановні працівники і орендодавці
фермерського господарства!

Щиро вітаю вас з нагоди Дня працівників сільського господарства!

Велика дяка і шана Вам за жертовну працю, самовіддану любов до рідної землі.

Нехай удача посміхається вам завжди і у всьому, а погода і природа допомагають у вашій роботі. Хай нелегка щоденна праця приносить добрий результат, задоволення і достаток. Спасибі вам за нелегку, потрібну всім нам працю! Щедрих вам врожаїв, миру, щастя, злагоди і добробуту в кожну домівку.

Роман МАКАРА,
голова ФГ «Макара»

Шановні земляки, трударі і ветерани
СТОВ «Росток»!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем працелюбства, відданості улюбленій справі.

Зичу вам міцного здоров’я і благополуччя. Нехай рясно колосяться ваші життєві ниви, а в родинах панують мир і добробут!

Ярослав КОЧУБЕЙ,
директор СТОВ «Росток»

Дорогі працівники і пайовики
СФГ «Кондратюк»!

Як завжди, у третю неділю листопада, ми зустрічаємо наше професійне свято. Але як незмінно несе свої води ріка людського життя, так незмінним залишається значення вашої праці – вона неоціненна. Осінь підбила підсумки невтомних ваших трудів, і в усьому, чого нам вдалося досягти разом, – ваша сумлінна наполеглива щоденна праця.

У переддень свята від щирого серця бажаю кожному міцного здоров’я, сімейного щастя, затишку в оселях і всіляких гараздів!

Іван КОНДРАТЮК,
голова СФГ «Кондратюк»

Шановні працівники фермерського господарства!
Дорогі наші орендодавці!

Господь наділив нашу державу багатими, родючими ґрунтами. Споконвіку українці зміцнювали традиції хліборобського роду. В переддень професійного свята дозвольте низько вклонитися вам – людям, які люблять рідну землю-годувальницю не на словах, які самовідданою працею примножують її славу.

Нехай ваші родини живуть під мирним небом у достатку, здоров’ї і радості. Нехай земля-матінка віддячує сторицею за ваш неоціненний труд!

Артем ДМІТРІЄВ,
голова ФГ «Адоніс»