Алея Слави ЗСУ – 100 лілій для громади

Приємно отримувати добрі новини. Ось і ця звістка потішила. Надійшла вона з Новогригорівського старостинського округу, нею поділилася Олена Синякіна.

Лілія – квітка миру та перемоги! Вона вже кілька тисячоліть слугує для людства символом незламності, свободи, надії.

Сьогодні ця квітка набула нового історичного значення. Різнобарвні лілії як символи різних народів, які в Україні воюють з російськими загарбниками за незалежність. Увесь світ приєднався до боротьби з окупантами. Не залишилися осторонь і жителі громад України.

Кожен населений пункт, від великого міста й до маленького села в тилу тримають свій фронт, усіляко допомагаючи збройним силам. Тисячі машин гуманітарної допомоги, їжа, приготована власноруч, одяг, взуття – усе, що потрібне воїнам, їде на передову. Наші військові знають, що рідні їх підтримують та моляться, щоб кожен солдат повернувся додому живим.

Черговий публічний акт підтримки, який додасть сил для перемоги – формування алей Слави ЗСУ у громадах – “100 лілій для громади”. Новогригорівському старостинському округу (село Водолазьке Межівської ТГ) теж пощастило взяти участь у акції підтримки наших воїнів. Жителями села та вимушено переміщеними громадянами була закладена алея з лілій на клумбах зони активного сімейного відпочинку.

Це сталося завдяки газеті “Сільський вісник” у партнерстві з Асоціацією сільських, селищних та об’єднаних громад України в особі Наталії Ключник та за підтримки СІБ Holland B.V. Щиро дякуємо! Разом ми сила, разом до перемоги!

– А ми дякуємо Олені Синякіній, що знайшла зв’язок з засновником цієї акції та роздобула для нашого села Водолазьке такі чудові лілії, які обов’язково стануть для нас і вас символом Перемоги!!! – завідуюча Новогригорівської філії Центру культури та дозвілля Любов Сацька.