Бригада екстреної медичної успішно прийняла пологи

У щасливих батьків з Новопавлівки народилась маленька принцеса. Маму та донечку доправили до пологового будинку в м. Павлоград.

У день професійного свята, бригади екстренки працюють в особливому режимі. Як би важко не було, іде війна… Нас захищають наші мужні воїни, а ми рятуємо життя. Життя продовжується: світить сонце, квітнуть квіти, народжуються діти…

О 1 годині 34 хвилини 19 червня на диспетчерську Павлоградської СЕМД надійшов виклик, що в с. Новопавлівка у жінки (33 роки) почалися перейми. На виклик виїхала бригада у складі фельдшера Абалімової Анастасії Вікторівни та водія Братуся Станіслава Миколайовича, які працюють під керівництвом генерального директора КП ” ОЦЕМД та МК” ДОР Радія Анатолійовича Шевченка.

О 2-00 починаються пологи і вже о 02-15 народжується здоровенька дівчинка. Пологи пройшли успішно! Маму і дівчинку доставили до КП «Павлоградський пологовий будинок» ПМР.

Вітаємо з народженням маленької принцеси батьків! А життя її хай буде радісним та щасливим під мирним небом України.

Анастасія Вікторівна Абалімова нагороджена почесною грамотою Поважної ради ордена Святого Пантелеймона за професіоналізм та милосердя.

Пишаємося нашою колегою!

Валентина КИРИЧЕНКО,
старший фельдшер Межівської підстанції,
Заслужений працівник охорони здоров’я України