На Межівщині відзначили День медичного працівника

Щорічно у третю неділю червня всі українські медики – лікарі, фельдшери, медсестри та медбрати, акушери, лаборанти, санітари… – всі, хто своєю працею стоїть на сторожі людського здоров’я, відзначають професійне свято – День медичного працівника. Це гарна нагода знову подякувати нашим медикам за їх сумлінну працю.

У складних умовах зустрічають своє професійне свято українські медики. Війна…

Повномасштабна агресія російських окупантів показала усім нам наскільки жертовною та складною є робота людей у білих халатах. Вони – справжні герої як на фронті, так і тилу, де рятуються життя та піклуються про одужання наших захисників.

Межівський селищний голова Володимир Зражевський та заступник голови Ірина Новак привітали зі святом колективи Центру первинної медико-санітарної допомоги та Центральної лікарні Межівської селищної ради, Межівської підстанції відокремленого підрозділу «Павлоградської СЕМД».

Вони висловили щирі слова вдячності всім представникам медичної сфери нашої громади та побажали їм мирного неба, міцного здоров’я та злагоди в родинах, успіхів у роботі, радості в серці, віри та надії у краще. І звісно, щоб всі пацієнти швидко видужували!

«Поважаємо і цінуємо кожного з вас, дорогі медики!» – відзначили почесні гості.