День Межівської громади

Шановна ГРОМАДО!

Щиро вітаю із нашим спільним святом –

Днем Межівської селищної територіальної громади!

Наш календар багатий на свята: загальнодержавні, релігійні, а у кожної людини – особисті, родинні.

Та є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День рідного селища, День села, День громади.

Кожного року в ці вересневі дні ми відзначаємо День селища Межова, чергову річницю визволення Межівщини від нацистських окупантів – вже 78-у…

А відтепер ми з вами разом започатковуємо традицію – у цей день також святкувати День Межівської громади!

Це день, який об’єднує тих, кому дорогий наш край, наша Межівщина, наша громада! День, коли кожен із нас відчуває себе частинкою великої родини та розділяє це чудове свято! Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди!

Тож, цього року ми уперше відзначаємо День Межівської громади!

До цього свята причетні кожен із 15 000 жителів Межівської СТГ, які мешкають у 30 населених пунктах, 7 старостинських округах!

Цей День межівчани будуть відзначати разом із іванівцями, веселянами, новогригорівцями, райполянами, преображенцями, демурянами, жителями Українського старостинського округу та гостями нашої громади! Тобто, усі, хто невтомною працею розвиває рідний край!

Згуртувавшись, ми стали єдиною спільнотою людей, здатних бути справжніми господарями на своїй землі. І за короткий час маємо перші вагомі успіхи та досягнення!

У цей день хочу подякувати кожному жителю Межівської громади, який вболіває за її розвиток, підтримує своєю вірою і надією, а також активною громадянською позицією; усім платникам податків, які наповнюють надходженнями місцевий бюджет; депутатам, які відстоюють інтереси своїх виборців у раді та виявляють ініціативу у вирішенні актуальних проблем життєдіяльності громади.

Дякую всім мешканцям, які небайдужі до долі своїх населених пунктів, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов різні випробування, але не зламався, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння рідному краю, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще.

Вітаю нашу молодь і вірю у її активну громадянську позицію. Впевнений, що ваша творча уява, креативність, енергія, сміливість, розум – гарантія розвитку і процвітання нашої громади та всієї України!

У ці пам’ятні дні наш святий синівський обов’язок – згадати і вшанувати світлу пам’ять тих, хто 78 років тому, у грізному 1943-му, звільняв Межівщину від нацистської окупації та загинув у буремні роки Другої світової війни.

Бажаю усім добробуту, злагоди, міцного здоров’я, наснаги і терпіння, нових успіхів у справі служіння рідному краю, а нашій громаді – сталого розвитку і процвітання!

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова