Для Центральної лікарні придбано нову дезінфекційну камеру

Нову дезінфекційну камеру ДКЕ-2 придбано в  рамках  проєкту GIZ «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України».

Її вартість склала 132,5 тис. грн.  Обладнання буде встановлено в спеціально облаштованому приміщенні  КНП «Центральна лікарня» Межівської селищної ради»

Про це повідомляє офіційний сайт Межівської селищної ради.

Придбане медичне обладнання дозволяє використовувати вироби медичного призначення багаторазово. Якість стерилізації безпосередньо залежить від якості обладнання, яке використовується. На встановлену у закладі дезкамеру наявний сертифікат якості.

Камера двостороння, електрична, з горизонтальним завантажувальним отвором. Пульт управління камерою з можливістю розташування як на корпусі камери, так і поруч з нею на стіні. Автоматичний контроль зниженого рівня води в пароутворювачі, мікропроцесорний програмований блок автоматики з РК-екраном індикацією температури, наявний  контрольний  термометр.

Дезінфекція здійснюється завдяки подачі зволоженого повітря під надмірно високим тиском. Дезкамера надає можливість проводити обробку текстильних виробів в залежності від стійкості об’єктів до дезінфікуючого агенту в таких режимах:

  • Пароповітряний (подача зволоженої пари та повітря при температурному режимі від 70◦С до 98◦С);

  • Пароформаліновий ( подача суміші формальдегіну та повітря при температурному режимі від 42◦С до 59◦С);

  • Режим для дезінсекції ( знищення комах в діапазоні температури від 49◦С до 98◦С).         

– Доречно зауважити, що поліпшення  системи охорони здоров’я здійснюється  в рамках Стратегії здоров’я громади, яку розроблено за підтримки проєкту “Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України” програми «Перспективи розвитку східних регіонів України» федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbHта за участі експертів AICM Ukraine, International Fund / МБФ «АІСМ Україна».

Стратегія затверджена селищною  радою на пленарному засіданні, яке відбулося 17 грудня поточного року.

Завдяки цій Стратегії виконавчий комітет селищної ради, керівники медичних установ, медичний персонал, а також жителі громади мають у своєму розпорядженні всебічну базу для розвитку місцевої системи охорони здоров’я до 2027 року.

Дякуємо  партнерам за співпрацю та вагому допомогу закладам охорони здоров’я  громади у забезпеченні необхідним обладнанням та наданням можливості участі у заходах в рамках проєкту  GIZ., – відзначила голова робочої групи  Любов  ВАСИЛЕНКО.