Новорічний спортивний уік-енд на Межівщині

Передноворічні вихідні на Межівщині були насичені спортивними змаганнями і турнірами, які підсумовували спортивний рік, що минає, та давали наснагу на перемоги у році прийдешньому.

Межівські волейболістки – володарі Кубку Дніпропетровщини

25 грудня у Межівській дитячо-спортивній школі під егідою Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” відбулася фінальна частина Кубку Дніпропетровської області з волейболу серед дівчат 2007 і молодше р.н.

Спортивну честь Межівської СТГ захищали юні вихованки тренера Галини Мустафівни Ткаченко. Серед суперниць – команди Петропавлівської та Слов’янської громад.

Межівські дівчата здобули впевнені перемоги в усіх своїх матчах та вибороли головний трофей турніру – Кубок Дніпропетровщини з волейболу!

 

 

8 золотиих, 5 срібних та 3 бронзових нагороди!

На Кубку Дніпропетровської області з пауерліфтингу (жим лежачи) команда Межівської ДЮСШ (тренери Віктор Даценко та Юрій Білик) здобула 15 нагород різного ґатунку і посіла 4 загальнокомандне місце! Турнір проходив минулої суботи у м. Дніпро на базі спорткомплексу консерваторії ім. Глінки.

В нашому активі 8 золотих, 5 срібних, 3 бронзових нагороди!

Вітаємо чемпіонів області С. Чабан, О. Письменну, В. Бобкіну, К. Пивовар, А. Коц, Т. Мусаєва, В. Бабіча, М. Писанена, срібних призерів К. Кучеренко, Д. Бобришеву, В. Шеховцеву, наших майстрів спорту А. Коротуна та М. Ткаченка і бронзових призерів Є. Зенеч та А. Бобкіна!

Успіхів усім атлетам та їх натхненним тренерам у наступному – 2022 році !

PS Окрема вдячність за небайдужість та підтримку дитячого і юнацького спорту керівнику ФГ “Лада-Агро” Сергію Вікторовичу Сипченку.

 

 

“ЗИМА-2021”

Традиційно наприкінці календарного року гостинний спорткомплекс Межівської ДЮСШ приймав новорічний турнір з футзалу (міні-футболу) “ЗИМА-2021” серед юних спортсменів 2012-го і молодше років народження.

Звітний турнір отримав досить потужний склад учасників: Мирноград, Першотравенськ, Покровськ, і, власне, господарі змагань – команди Межівської ДЮСШ: Межова (тренер Євген Олексенко) та Слов’янка (тренер Віталій Нікітенко). А це означало лише одне – глядачі отримали як справжнє футбольне видовище, так й інтригу в боротьбі за головний трофей – почесний Кубок.

Зрештою, так і сталося, адже лише останній, 9-й, матч ігрового дня між Першотравенськом та Мирноградом визначив переможця турніру. Гра завершилася бойовою нічиєю – 3:3, чого вистачило для підсумкового тріумфу саме першотравенцям. Вони – переможці!

Друге місце посіла команда з Мирнограда, 3-є – Покровськ.

Турнір пройшов на досить високому рівні, багато поєдинків не залишали глядачів байдужими аж до фінального свистка. Адже юні футболісти “билися” на полі не шкодуючи сил, відчайдушно і з величезною жагою до перемоги! Це зайвий раз підтвердило: дитячий футбол особливий – завжди відвертий (інколи навіть аж занадто), безкомпромісний і максимально емоційний.

PS  У юнацьких командах просто не можна було не помітити… дівчаток! Як у команді Межової Діану Киричок, так одразу двох воротарок у команді Першотравенська. До речі, одна з них стала кращим воротарем турніру.

Любіть футбол!