Допомогти літнім та самотнім людям вберегтися від коронавірусу

З початком карантинних заходів на Межівщині набирає обертів волонтерський рух, який має на меті  максимально убезпечити одиноких літніх мешканців району, а також осіб з інвалідністю від коронавірусної інфекції.

Волонтерська ініціатива об’єднала сьогодні на місцях сільських голів,  во старост, працівників соціальної сфери , освіти, культури, депутатський  корпус.

Як розповіла нам директор Центру соціальних послуг Межівської селищної ради Світлана Бут Межівська селищна рада активно  втілює в життя  соціальний проект «Допомога».

Реалізація проекту  передбачає моніториг та конкретну допомогу на засадах волонтерства   громадянам похилого віку, інвалідам, а також особам, що опинилися в складних життєвих обставинах на період карантинних обмежень

Крім того, Світлана Володимирівна повідомила, що  на обслуговуванні Центру перебуває 229  самотніх осіб.  Соцпрацівники (а кожен з них  має під індивідуальною опікою 10 земляків) постійно спілкуються зі своєю групою: з’ясовують їх потреби, інформують про загрозу коронавірусу, наполягають, що людям похилого віку не варто зайвий раз виходити з дому, бо можна захворіти.

Разом з тим, активніше почали приймати замовлення на придбання необхідних продуктів, ліків, сплату комунальних послуг.

Загалом, з початку карантину, тобто з 12- 13 березня лише соцпрацівниками Центру соціальних послуг Межівської селищної ради  здійснено понад 600 відвідувань своїх підопічних на території Межівської об’єднаної громади, Слов’янської та Зорянської сільських рад.

– Сьогодні літні людини, одинокі, непрацездатні громадяни, можливо, як ніколи потребують нашої допомоги. – говорить Світлана Володимирівна. – Тож ми розраховуємо на підтримку волонтерського руху на період карантинних заходів з боку небайдужих співгромадян. Впевнена, кожен з нас знає, кому з одиноких пенсіонерів чи інвалідів він би міг допомогти з придбанням продуктів чи ліків

 

Соціальний проект Межівської селищної ради   «Допомога»!

Телефон гарячої лінії для звернень: 066-847-24-94, (05630) 60-6-86, (05630) 60-4-28.  Пн-Чт: з 8 год до 17 год, Пт: з 8 год до 16 год.