Звернення ПЕРВИНКИ до жителів Межівського району

Станом на 25.03.2020 р. у зв’язку з пандемією COVІD-19 до району повернулися із-за кордону 34 особи. Відповідно до законодавчих актів вони повинні пройти 2-тижневий карантин вдома – «Самоізоляція».

Це зобов’язує їх знаходитися вдома, міряти температуру тіла 2-3 рази на день і дотримуватися вимог протиепідемічного режиму (вологе прибирання приміщень, провітрювання, масковий режим, етикет кашлю, обробка деззасобами та інше) та доповідати сімейному лікарю, з яким укладена декларація, або медичній сестрі за телефоном щодня про стан свого здоров’я.

Станом на 25 березня 2020 р. вже 6 осіб пройшли карантин «Самоізоляції» та зняті з нагляду, так як ознаків захворювання на COVІD-19 не виявлено.

Але, як стало відомо, не всі мешканці, які прибули із закордону виконують режим самоізоляції. Пересуваються вільно по населених пунктах, спілкуються з друзями та знайомими, не дотримуються маскового режиму, чим наражають цих людей на можливе інфікування (в разі прихованого перебігу захворювання COVІD-19).

А факт прихованого, безсимптомного перебігу хвороби встановлений лікарями КНР, Італії, Німеччини, де захворювання було виявлено в результаті тестування.

ПРОХАЄМО ВСІХ мешканців району якомога менше знаходитися в місцях масового перебування людей, дотримуватися маскового режиму, постійно мити руки із застосуванням дезінфікуючих засобів. Дотримуватися дистанції до 2 м при спілкуванні, вітатися без рукостискань, якомога менше відвідувати друзів та рідних. Спілкуватися за допомогою телефону.

При появі підвищеної температури, задухи, кашлю, слабкості – треба НЕГАЙНО зателефонувати своєму сімейному лікарю. Телефон вашого сімейного лікаря вказаний в кожній декларації.

БАЖАЄМО ВСІМ ЗДОРОВ’Я!

Адміністрація КНП «ЦПМСД» МСР»