Гуманітарна допомога від місії «Проліска» переселенцям на території Межівської громади

Співробітники Гуманітарної місії «Проліска» у партнерстві з UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні, не втомлюються допомагати родинам переселенців, що є зараз найбільш вразливими та потребують особливого захисту.

6 вересня представники «Проліска» працювали у Межівській громаді на базі Центру видачі гуманітарної допомоги (Центр культури та дозвілля Межівської селищної ради).

Співробітниками місії було видано 80 гігієнічних наборів внутрішньо переміщеним особам, які найбільше постраждали від російської агресії (знищене майно або населені пункти до сьогодні перебувають в окупації тощо), зокрема таким категоріям:

– внутрішньо переміщені особи які зареєстровані та проживають за однією адресою у кількості 3-х і більше чоловік,

 – внутрішньо переміщені особи – пенсіонери, які  проживають за однією адресою у кількості 2-х  і більше чоловік пенсіонери.

– внутрішньо переміщені особи,  у родині яких є людина з обмеженими можливостями.

Нагадаємо, що Дніпропетровщина серед усіх регіонів України, прийняла найбільшу кількість переселенців.

На сьогодні лише у Межівській громаді знайшли прихисток від російських бомб та снарядів  –  понад 4 тисячі переселенців.

Довідково: Гуманітарна місія «Проліска» здійснює діяльність по всебічній допомозі населенню та внутрішньо переміщеним особам у ряді регіонів України.