У Межівській громаді буде створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» Межівська селищна територіальна громада оголошує про намір створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб (далі – Рада).

Про це повідомляє офіційний сайт Межівської СТГ.

Рада є консультативно-дорадчим органом, який утворюється для реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції.

Персональний склад Ради утворюється у кількості 18 осіб, з яких чисельність внутрішньо переміщених осіб становить – 9 осіб.

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до відділу з питань соціального захисту населення Межівської селищної ради внутрішньо переміщеними особами документів у паперовій формі, а саме:

– заяви у довільній формі;

– документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;

– документа про освіту (за наявності);

– мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;

– відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);

– довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію мети та завдань Ради.

Внутрішньо переміщеним особам, бажаючим долучитися до діяльності Ради, просимо звертатися до відділу з питань соціального захисту населення Межівської селищної ради за адресою: смт Межова, вул. Грушевського, буд. 4 та за тел. 0934789233.