Кобзареве слово – вічне…

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Григоровича Шевченка. 207 років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.

Як повідомляє офіційний сайт Межівської селищної ради, 9 Березня в селі Українка Межівської СТГ відбулося покладання квітів до погруддя Тарасу Шевченку. Захід було приурочено до 207-ї річниці від дня народження Кобзаря.

Квіти  до пам’ятника поклали заступник селищного голови Ірина НОВАК, начальник відділу культури Людмила КРОПИВ’ЯНСЬКА, староста Українського старостинського округу Вікторія ДІДЕНКО.

В приміщенні бібліотеки Українська філія №10 СКЗК “Межівська центральна публічна бібліотека” був проведений захід під назвою “Шевченко – письменник століть” , мета якого – привернути увагу дітей до поетичного слова генія, пробудити справжнiй патріотизм, який включає любов до рiдноï мови, а також оформлено книжкову виставку «Кобзареве слово –  вічне».

У неофіційній обстановці відбувся обмін думками щодо творчої спадщини Кобзаря.

Джерело: Офіційний сайт Межівської селищної ради.