Людина року – 2020. Визначено кандидатів! Відкрито голосування!

Набирає обертів Конкурс «Людина року – 2020» Межівської громади.

На тижні, за підсумками засідання конкурсної комісії, затверджено остаточний список кандидатів, які візьмуть участь у голосуванні. Їх кандидатури висунуті як ініціативними групами громадян, так і трудовими колективами, старостинськими округами, закладами освіти та охорони здоров’я тощо.

Нагадаємо, що цього року конкурс проходите в п’ятнадцяти номінаціях: «Громадська діяльність», «Підприємництво», «Аграрій року», «Охорона здоров’я», «Освіта», «Культура і мистецтво», «Фізична культура і спорт», «Місцеве самоврядування», «Оборона. Правопорядок. Захист.», «Милосердя та благодійність», «Героїчний вчинок року», «Юний талант», «Меценат року», «Журналіст року» «Молода людина року». Без пропозицій залишилася лише одна кандидатура – «Менеджер року»

Найкращого з-поміж кандидатів жителі громади визначатимуть голосуванням, яке стартує 19 грудня о 12 годині та завершиться о 12 годині 19 січня.

У якому форматі проходитиме голосування?

– ГОЛОСУВАННЯ ОН-ЛАЙН.

Бажаючі матимуть змогу проголосувати у спеціальній Гугл формі, посилання на яку також будуть розміщені на офіційному веб-сайті Межівської селищної ради, у соціальних мережах, зокрема на сторінках у Facebook – селищної ради, газети «Межівський меридіан».

– ГОЛОСУВАННЯ ЧЕРЕЗ ПАПЕРОВУ ФОРМУ.

У Центрі культури та дозвілля у Межовій, а також у кожному із 7 старостинських округів, можна буде заповнити спеціальну форму для голосування. З цією метою будуть встановлені спеціальні, опломбовані скриньки.

Проголосувати, звичайно, можна за декількох учасників, але тільки у різних номінаціях.

Аби голосування відбулося максимально прозоро, а головне – об’єктивно, і під час голосування он-лайн, і через паперову форму, обов’язково треба буде вказати своє прізвище, ім’я та по-батькові, а також номер телефону.

Переможцями стануть ті кандидати, які наберуть найбільшу кількість голосів!

Отож, голосування розпочнеться 19 грудня – на День Святого Миколая, а завершиться 19 січня на Йордана або Водохреща! Це – ключові дати, які мають слугувати орієнтирами для, тих хто бажає віддати свій голос за того іншого претендента.

Варто лише підкреслити, що всі вони, дійсно, достойні люди!

Високопрофесійні лікарі та педагоги, учасники бойових дій на Сході країни та рятувальники, підприємці та аграрії, діячі культури та мистецтва, тренери та спортсмени, меценати, журналісти, громадські активісти.

А тому якби не завершилось голосування, кожен з них вже сьогодні є переможцем!

Адже це дійсно кращі з кращих серед нас. Земляки, які зробили вагомий внесок у розвиток громади, змінювали або популяризували її, зробили щось реально важливе і корисне та заслуговують на звання «Людини року -2020»!

«Громадська діяльність»

 • ПІВТОРАЦЬКИЙ Олександр Юрійович – член громадської організації «Крок у світ», активний учасник суспільного життя Межівщини, допомагає у розбудові і оздобленні будівель громади у техніці Стріт-арт.

«Підприємництво»

 • КОРОТКИЙ Олексій Миколайович – приватний підприємець (Межова).
 • СІДАШ Олександра Сергіївна – приватний підприємець (Веселе).

«Аграрій року»

 • СИПЧЕНКО Сергій Вікторович – голова СФГ Лада «Агро», активний учасник громадського життя Межівської громади і Райпільського старостинсьского округу, депутат селищної ради VIII скликання.

«Охорона здоров’я»

 • НАЗАРЧУК Дмитро Сидорович – стоматолог-хірург КНП «Центральна лікарня» МСР», стаж роботи 54 роки. Справжній професіонал своєї справи, якого знають і поважають багато поколінь жителів Межівщини.
 • ЧОПЕНКО Роман Григорович – рентгенолаборант рентгенологічного віддділення Центральної лікарні.
 • ТОКАР Юрій Сергійович – виконуючий обов’язки директора КНП «Центральна лікарня» МСР».
 • КРАВЕЦЬ Валерій Миколайович – лікар-хірург Центру первинної медико-санітарної допомоги.

«Освіта»

 • ДУДНИК Лілія Борисівна – заступник директора з навчально-виховної роботи КЗО «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів» МСР».
 • КРАЙНЯ Марина Миколаївна – вчитель початкових класів КЗО «Межівська ЗШ І-ІІІ ступенів №1» МСР». Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» (ІІ місце).
 • ВОСКОБОЙНИК Надія Ізатулівна – керівник творчого об’єднання «Народні ремесла» Межівського будинку дитячої та юнацької творчості.

«Культура і мистецтво»

 • ТИШКОВЕЦЬ Алла Володимирівна – викладач КЗПО СК «Мистецька школа» МСР» по класу музично-теоретичних дисциплін та сольного співу. Має ряд нагород та досягнень Всеукраїнського та Міжнародного рівня. Є автором музики до віршів поетів та митців Межівщини.
 • СИНЯКІНА Олена Володимирівна – жителька Новогригорівського старостинського округу, активний учасник художньої самодіяльності.

«Фізична культура і спорт»

 • ЛИХОПУД Олександр Олександрович – учень КЗО «Межівська ЗШ І-ІІІ ступенів №1» МСР». Переможець чемпіонату України з карате WKS (І місце).
 • ДАЦЕНКО Віктор Васильович – тренер-викладач відділення з пауерліфтингу Межівської дитячо-юнацької спортивної школи. Лауреат обласної педагогічної премії, включений до енциклопедії «Кращі люди України», відзначений дипломом Федерації пауерліфтингу України за підготовку Чемпіонки України, премією Дніпропетровської ОДА за високі спортивні показники, грамотою як кращий тренер Придніпров’я.

«Місцеве самоврядування»

 • МАКСІМКІНА Любов Володимирівна – секретар Межівської селищної ради. Ініціативна, відповідальна, з високим рівнем професійних знань.
 • КУЖІЛЬНИЙ Віктор Іванович – колишній староста Веселівського старостинського округу.

«Оборона. Правопорядок. Захист.»

 • МАРЧЕНКО Віталій Володимирович – учасник бойових дій на Сході України, ветеран АТО. Сержант 30-ї ОМБР. Проходив службу в зоні АТО в 2015-2016 рр. Нагороджений 4-ма медалями та нагрудним знаком (житель Новогригорівського старостинського округу).

«Милосердя та благодійність»

 • МАРТИНЕНКО Євгенія Василівна – матір-вихователь у дитячому будинку сімейного типу (з 2006 року). Разом із чоловіком – Віктором В’ячеславовичем виховують 11 дітей. Нагороджена орденом «Княгині Ольги» ІІІ ступеня.

«Героїчний вчинок року»

 • ТЕРЕЩЕНКО Віталій Вікторович – пожежник-рятувальник 59 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України в Дніпропетровській області.
  Учасник ліквідації масштабних лісових пожеж на території Зони відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення та на території Луганської області; виконував завдання у складі Об’єднаних сил під час відновлення пошкоджених від артилерійських обстрілів будинків приватних житлових секторів в населених пунктах Донецької області. У вересні 2020 р. нагороджений нагрудним знаком «За відвагу в надзвичайних ситуаціях».

«Юний талант»

 • ФІЛІПОВА Анастасія Юріївна – учениця КЗО «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів» МСР», учасниця конкурсів військово-патріотичного напрямку, ройовий отаман рою «Золотий лев», учасниця спортивних змагань з волейболу та легкої атлетики. Переможець та призер районних та обласних олімпіад з біології, правознавства, української мови, інформаційних технологій, переможець конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук на відділенні екології та аграрних наук.
 • ЗЕНЕЧ Дар’я Сергіївна – учениця КЗПО СК «Мистецька школа» МСР» класу сольного співу та класу фортепіано. Володар Гран-прі, дипломант та лауреат обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів та конкурсів.
 • ГУСАК Софія Миколаївна – учениця КЗПО СК «Мистецька школа» МСР» класу сольного співу та класу фортепіано. Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів.
 • ЛЕСИК Дар’я Богданівна – вихованка гуртків «Соломоплетіння», «Сувенір», «Писанкарство» Межівського будинку дитячої та юнацької творчості. Переможець селищного конкурсу «Розмалюй Великодню писанку» (І місце), обласній виставці-конкурсі «Знай і люби свій рідний край» по писанкарству. Активний учасник майстер-класів: з холодного фарфору, із солоного тіста, писанкарства, виробів з паперу тощо.

«Меценат року»

 • СЕЛІВАНОВ Юрій Вікторович – приватний підприємець (Новогригорівський старостинський округ). Приймає активну участь у проведенні заходів по благоустрою на території округу.
 • ХАРЛАМОВ Валентин Вікторович – керівник ТОВ «Вектор-Х», надає фінансову підтримку закладам культури, освіти, охорони здоров’я.

«Журналіст року»

 • СІТАР Тетяна Анатоліївна – редактор відділу газети «Межівський меридіан». Творча особистість, активний учасник громадських справ, переможець конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет».

«Молода людина року»

 • КОЗАК Захар Вікторович – активний член громадської організації «Крок у світ», бере активну участь у громадському житті Межівщини. Ініціатор та учасник заходів культурно-освітнього напрямку.