Усі чекають-виглядають Чудотворця Миколая!

Все затихло  надворі

Сяють зорі угорі,

Усі чекають-виглядають

Чудотворця Миколая!

19 грудня православні всього світу святкують день Святого Миколая Чудотворця, архієпископа Мір Лікійських.

Звичайно, з найбільшим нетерпінням на Святого Миколая очікує дітвора.  Адже саме цього дня за давньою традицією він приносить подарунки слухняним дітям.

Це свято справді овіяне загадкою і трепетом, принаймні доти, доки діти вірять у доброго Святого, який кладе під подушку омріяні подарунки.

В цей день і кожен з нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому Миколаю.

Напередодні свята, 18 грудня  від імені  Святого Миколая до малечі Слов’янської громади завітали  голова Межівської райдержадміністрації Сергій Кутній, начальник сектору освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту  – Лариса Сипченко, начальник служби у справах дітей Межівської РДА – Лідія Земляна та спеціаліст соціальної роботи Слов’янської сільської ради Євгенія Дідович.

Завітали почесні гості, як і годиться у переддень свята, не з порожніми руками.

Окрім привітань, солодкі подарунки отримали 65 дітей, серед яких діти-учасники АТО/ООС, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, які опинилися у складних життєвих обставинах – об’єднаної Слов’янської громади,  у тому числі і Зорянського старостату.

Як розповіли нам Лідія Олександрівна та Лариса Іванівна,  заходи проведенні у рамках одразу двох  районних програм таких як «Захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання у Межівському районі» (соціальна акція «Новорічна іграшка та солодощі»)  та програми «Молодь Межівщини».