Магазин “Канцтовари”: курс назустріч людям

У першу неділю вересня Україна вітає з професійним святом підприємців. Підприємці – це надзвичайно талановиті, сильні, енергійні та успішні люди. Вони шиють нам одяг та взуття, надають послуги з обслуговування, випікають для нас хліб і варять каву, роблять нас красивими і доглянутими.

Саме підприємці створюють нові й нові робочі місця та допомагають реалізовувати проекти на місцях – у своєму селі чи селищі, на своїй вулиці. І ще багато чого роблять, бо в нас багато потреб. У кожного з них – власна історія виникнення, розвитку, успіху підприємства.

До уваги читачів одна з таких історій.


У Межовій по вулиці Грушевського рік тому відкрився магазин «Канцтовари». Там вас привітно зустрінуть, уважно вислухають, порадять. Саме туди ми й завітали напередодні Дня підприємця. Зустріла нас привітна власниця Таміла ПОТУГА:

– Доброго дня, рада знайомству. Зразу внесу ясність – я співвласниця приміщення і тут працюю. Але підприємець – мій батько Терещенко Альберт Миколайович. Але можна сказати, що цей бізнес сімейний.

– І з чого все почалося?

– Почалося з того, що мій брат узяв в оренду невелику площу і відкрив магазин у Дніпрі. Кілька місяців поспіль пропонував і мені розпочати власну справу. Я думала-думала, і погодилася. Спочатку торгову площу орендували, а потім з підтримкою батьків купили це приміщення (володіємо з братом спільно).

– «Канцтовари» планувалися з самого початку?

– Ідеї були різні, аж до салону краси. Та ми добре все обміркували і створили магазин «Канцтовари». Але продажем шкільного приладдя не обмежилися (хоча маємо широкий його асортимент), спектр наших послуг доволі різноманітний. Друк фото різних форматів, виготовлення поліграфічної продукції від візитівок до банерів, друк на полотні. При потребі є послуги дизайнера.

Як розповіла пані Таміла, такий магазин – справа досить затратна, адже в закладі є багато оргтехніки, яка потребує регулярного обслуговування (а це недешево). Комплектуючі частини теж дорогі. Та є курс на розвиток і постійне вдосконалення. Багато замовлень приймаються онлайн (на Viber, Telegram), так же можна здійснити й оплату. Людина приходить тільки забрати товар. Для зручності у торговому залі є термінал самообслуговування, найближчим часом планується встановити і банкомат.

– Ми прислухаємося до людей. Що вони хочуть, у чому мають потребу, стараємося втілити. У людей багато побажань, і це допомагає нам розвиватися.

Таміла Потуга працювала в освіті, останнім часом перед зміною діяльності очолювала відділ освіти Новопавлівської ОТГ. Чоловік працює в поліції, син – школяр.

– А чи є заняття для душі?

– Іноді, як маю час, перечитую улюблені художні твори. А ще в мене для душі – відділ шкіряних сумок у нашому магазині. Сама люблю гарні речі, тому приємно бачити радість в очах жінок, коли вони туди заходять.

– Що в планах на майбутнє?

– Про розширення закладу ще мова не йде, ми зміцнюємо позиції. Створено одне робоче місце продавця. Будемо накопичувати досвід, вчитися. А потім час покаже.

Магазин «Канцтовари» має свій імідж і навіть харизму – затишну, домашню. Світле просторе приміщення, яскрава пляма різнокольорового плетеного пледу на дивані, усмішка продавчині налаштовують на спокійні думки і допомагають у виборі покупок.

Побажаємо колективу «Канцтоварів» натхнення і здійснення всього запланованого. А що це обов’язково буде – сумнівів немає, бо курс узятий правильний – назустріч людям.

Антоніна ТАРАСЕНКО