Про людину говорять справи

Напередодні професійного свята, Дня підприємця, ми, жителі Новопідгородного, хочемо сказати кілька слів про наших керівників сільгосппідприємств: Валентина Харламова, Анатолія Науменка, Анатолія Канівця.

Кожен орендатор земельних паїв повинен не тільки вчасно виплачувати орендну плату, а й бути справжнім господарем у своєму селі.

Якщо в селі є робота, місця для відпочинку, розвинена інфраструктура – воно буде жити і процвітати, у ньому залишатиметься молодь. А це можливо, коли бізнес на селі є соціально відповідальним.

Наші сільгосппідприємці вболівають за майбутнє Новопідгородного, завжди відгукуються на прохання про допомогу. Надають транспорт для вивозу сміття при наведенні порядку на кладовищі, під час прибирання склотари з вулиць. Матеріально допомагають школі, дитсадку, сільському клубові та бібліотеці, розчищають вулиці від снігу взимку. Разом з активною молоддю облаштували пляж на одному із ставків. У селі реалізовано два обласних проекти – встановлення дитячого та спортивного майданчиків і створення бібліотеки-ХАБу. Наші сільгоспідприємці долучилися до них, надаючи допомогу і будматеріалами, і технікою, і особисто докладаючи рук до роботи.

Анатолій Науменко до своїх добрих справ долучає і сина Андрія, який навчається у сільгоспакадемії і планує повернутися в рідне село допомагати батькові на сільській ниві.

Тож шановні сільгосппідприємці, прийміть наші вітання і найкращі побажання! Урожаїв вам, прибутків, а Новопідгородному – розвитку!

Ірина ТУЄВА,
завідуюча Новопідгороднянською філією No6 КЗК «Межівська центральна публічна бібліотека»