Нарешті знову буде мир і синьо-жовта мрія!

Вічна шана всім, хто боровся з нацизмом!

Вічна пам’ять жертвам Другої світової війни!

8 травня в Україні, так само як у всьому світі, відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

Межівський селищний голова Володимир Зражевський, представники виконавчого комітету ради, а також наші захисники цього дня поклали квіти до пам’ятних місць Другої світової війни у селищі Межова.

Присутні вшанували пам’ять жертв нацизму хвилиною мовчання.

Покладання квітів до пам’ятників, присвячених Другій світовій війні, в обмеженому форматі пройшли також в усіх старостинських округах громади.

Межова

Іванівка

…Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старикам, – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

Новогригорівка

Новопідгородне

Преображенка

В Україні День пам’яті та примирення встановлений згідно з Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років». Таким чином, Україна розпочала нову традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення.

Українка

Веселе

Володимирівка

Вознесенське

Цей день встановлений задля «вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих»

Цьогоріч День пам’яті та примирення Україна зустрічає в умовах повномасштабної війни проти російських окупантів…