Патріотичний флешмоб до Дня Соборності України провели у Центрі активності Межівської громади

До флешмобу залучили юних вихованок відділення волейболу Межівської дитячо-юнацької спортивної школи разом з їх тренеркою Галиною Мустафівною Ткаченко.

Спочатку дівчатам запропонували переглянути фільм про історію української Соборності та ключові дні для нашої незалежності, коли східні і західні українці із власної волі обрали бути разом.

А потім для юних спортсменок підготували цікавий флешмоб, під час якого їм запропонували прикрасити мапу України синіми, жовтими та блакитними сердечками з відповідями такі питання:

– З чим асоціюється Україна ?

– Побажання нашій країні?

– За що ви любите Україну?

А ще учасниці флешмобу обвели та вирізали на кольоровому папері свої долоні та прикрасили ними мапу, як символ єдності українського народу.

Вийшло все дуже, креативно, весело і водночас – зворушливо!

Ну і звичайно, фото – на згадку !

«Цього року Україна вдруге відзначає День Соборності України в умовах повномасштабної війни. Для багатьох українців слово «соборність» сповнилось новими сенсами. Сьогодні Соборність – це і про нашу боротьбу, і про наше життя неподалік від лінії фронту і, неодмінно, про Перемогу. Гасло «Одна, єдина Соборна Україна» для кожного українця стало заповітним бажанням», – говорять координатори Центру активності громадян Межівської селищної ради:  фахівець Каріна Саул та директор Межівського музею Ольга Кудрявцева.