Подарунки під ялинку від обласного депутата

Іграшки та солодощі для малечі, мотокоси та газонокосарки – для старостинських округів, планшет для учня Межівського аграрного ліцею-інтернату, якому минулого року встановлено кохлеарний імплант.

Минулого тижня з новорічними поздоровленнями до Межівської громади завітала депутат Дніпропетровської обласної ради Марія Іванівна Пустова.

Передноворічний візит Марії Іванівни Пустової був надзвичайно насиченим на святкові заходи, численні локації, привітання, і, звичайно ж, подарунки під ялинку…

Спочатку поздоровлення від обласного депутата приймали Межівський селищний голова Володимир Зражевський та очільники старостинських округів громади.

Як кажуть, готуй сани влітку, а воза – взимку. Тож новорічні подарунки старостам були під замовлення – по новенькому тримеру на кожен старостат та тример і газонокосарка для відділу житлово-комунального господарства селищної ради!

…Святковий настрій – це звичайно, чудово, але встигли поговорити, насамперед, про проблеми, які необхідно разом вирішити наступного року і де просто необхідна підтримка депутата облради. Це і облаштування приймального відділення у Центральній лікарні, і ремонт доріг, і навіть – у перспективі нове футбольне поле на донедавна Центральному стадіоні “Колос”, а сьогодні спорткомплексі Межівського ліцею №2, та багато іншого.

 

Зворушливе, чудове, новорічне свято цього дня відбулося у Інклюзивно-ресурсному центрі Межівської селищної ради…

Як завжди: неймовірна атмосфера, відкритість та щирість дітлахів, щирі непідробні емоції! Це те, чого нам усім так не вистачає у повсякденних турботах та клопотах…

Дід Мороз та Снігуронька, віршики та пісні, ігри та традиційний хоровод – все це дарувало настільки позивний заряд енергії, що просто мимоволі, і батьки, і гості стали активними учасниками свята!

Родзинка заходу – візит депутата Дніпропетровської обласної ради Марії Пустової, і звичайно ж, не з порожніми руками.

Поздоровлення від депутата та чудові подарунки стали гарним доповненням святкової програми!

 

…Новорічний настрій у Межівському аграрному ліцеї – інтернаті!

Прикрашена красуня-ялинка, новорічний флешмоб від вихованців початкової школи МАЛІ, поздоровлення та подарунки від депутата Дніпропетровської обласної ради Марії Пустової.

Надзвичайно приємний новорічний презент (планшет та солодощі) під ялинку від Марії Іванівни отримав наш добрий знайомий учень ліцею – Микитка Стародуб. Нагадаємо, що минулого року хлопчику встановлено кохлеарний імплант і відтоді він поступово відкриває для себе світ звуків…

 

Нарешті, Райпільський ліцей… І знову привітання від обласного депутата Марії Пустової, подарунки, фото на згадку і новорічний настрій!