Межівська громада зустрічає EGAP

У рамках Програми EGAP до Межівської селищної територіальної громади з навчальним візитом завітала делегація у складі представників громад Одеської області.

Очолювали делегацію регіональні координатори Програми в Дніпропетровській (Наталія Піскоха) та Одеській (Іван Копиченко) областях.

Головна мета візиту – знайомство з досягненнями нашої громади у таких напрямках роботи як цифровізація, розвиток електронних послуг, електронна демократія.

Нагадаємо, що EGAP – це швейцарсько-українська програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади». Вона реалізується протягом 2015–2023 років Фондом Східна Європа і Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України.

…На початку зустрічі з вітальним словом до гостей звернувся Межівський селищний голова Володимир Зражевський.

Серед ключових питань першої частини візиту – впровадження цифрових рішень у Межівській СТГ та Ефективне управління ресурсами громади (Проект ArgGIZ).

Далі, гості ознайомилися з роботою Центру надання адміністративних послуг (начальник – Тетяна Бондик), зокрема мобільного ЦНАПу, Центру соціально-побутових послуг (директор – Світлана Бут).

За відгуками, члени делегації, а серед них представники таких громад Одеської області, як Суворівська, Саф’янівська, Ренійська, Чорноморська, Біляївська, Шабівська, отримали багато цікавої, а головне – корисної інформації, яку вони обов’язково використають у своїй роботі.

Багато приємних вражень залишила й організація роботи ЦНАПу селищної ради та Центру соціально-побутових послуг.

А ще гості із задоволенням прогулялися Центральним парком Межової, відвідали резиденцію Діда Мороза у Центрі культури та дозвілля (де на них чекали приємні подарунки), залюбки фотографувалися на фоні головної ялинки громади…

Пакунова Юлія Анатоліївна (Чорноморська громада – радник міського голови):

– Сьогодні за підтримки EGAP до Вас завітали представники Одеського, Білгород-Дністровського, Ізмаільського та Одеського району! В рамках презентаційної сесії голова Володимир Миколайович провів презентацію по новшествах, запроваджених ЦНАПом, участь в інших проектах, що фінансувалися за інших технічних підтримках! Звичайно, є програми, які вже запроваджені в наших громадах, та над якими ми працюємо. Але з яким ентузіазмом ділився голова… – нас надихає на розвиток наших громад!

Хаміткулова Фаріда Асем Кизи (Шабівська громда – начальник управління цифрового розвитку та цифрових траснформацій):

– Все круто! Ваш голова – просто молодець!

Кріпак Олександр (Суворівська громада, головний спеціаліст з інфестиційної діяльності та грантових проектів):

– Дуже зацікавив ваш Геопортал. Це величезний об’єм роботи… ми її тільки розпочинаємо. Також запам’ятався мобільний ЦНАП. Взагалі емоції якнайкращі – Межівщина зустріла нас справжньою зимовою казкою!

Репортаж «ММ»