Привабливі перспективи життя на пенсії

Літні люди – це ті, у кого склалося відчуття, що сили з кожним днем зменшуються, а неміч множиться і здається, ніби процес цей незворотній. Але хіба ви не зустрічали впевнених у собі, бадьорих людей, чий вік розміняв сьомий, восьмий, навіть дев’ятий десяток років? Їм дана мудрість красиво йти стежиною життя в ногу зі своїм віком.

Бути в їх спільноті, долучитися до тих, хто радіє життю в будь-якому віці – приваблива перспектива сучасного життя.

Мабуть, кожен хоча б раз чув фразу, що спорт — це життя. А регулярне заняття спортом для людей похилого віку покращує сон. Систематичні заняття допоможуть міцніше спати, а вранці почувати себе бадьоро. Спорт допомагає зменшити відчуття смутку, депресії чи тривоги. Незалежно від вашого віку чи фізичного стану ніколи не пізно, щоб наше тіло рухалося, було пластичним.

Для цього в Центрі соціальних послуг функціонує лікувальна фізкультура, що є основним засобом у профілактиці захворювань і відновлення здоров’я. А для тих, хто хотів би жити в гармонії душі і тіла, існують спеціальні вправи з йоги.

Йога – це загальне оздоровче тренування, спрямоване на зміцнення організму. Для літніх же людей – це поліпшення пам’яті, душевна гармонія, фізичне здоров’я і додаткове джерело енергії та імунітету. Під час занять зміцнюються м’язи живота, грудей і стегон, поліпшується стан хребта й організму в цілому. Під впливом фізичних вправ помітно зростає стійкість до фізичних навантажень, покращується кровопостачання організму, зменшується вміст холестерину.

А ось після дозованих навантажень, можна й розслабитися. Ця проблема вирішується у нас дуже швидко. Для цього працює кабінет психологічного розвантаження, головною метою якого є отримання в повному обсязі та в комфортних умовах необхідної допомоги для збереження і зміцнення психологічного, фізичного та емоційного стану. Тут проходять сеанси релаксації, медитації, аутогенного тренування, ароматерапії, дихання сольовими лампами.

В нашому центрі проводяться індивідуальні та групові консультації психолога, який за потреби вислухає, проконсультує та дасть слушні поради.

Для всіх, хто мріє та любить співати чи творити щось своїми руками, теж є пропозиції – це наш клуб за інтересами, де шиють і вишивають, роблять різноманітні вироби з підручних матеріалів.

Хор та рукоділля не тільки допомагають краще розібратися у своїх почуттях, але і дозволяють створювати унікальні та яскраві речі в поєднанні з піснею.

Центр соціальних послуг чекає ще й тих, хто хоче навчитися новим технологіям та створювати власні шедеври на комп’ютері. У цьому їм допоможе «Університет третього віку». Тут навчать, як працювати з комп’ютером, користуватися соціальними мережами та особистими кабінетами (електроенергія, газ, телефон, система «Приват 24») тощо.

Тож після закінчення карантину скидайте лінь і невпевненість зі своїх плечей та приєднуйтесь до нашої команди!

Чекаємо всіх бажаючих за адресою:

смт Межова, вул. Центральна 32/1 КЗ «Центр соціальних послуг» МСР»

Довідки можна отримати за телефонами:

– 066-847-24-94
– 60-6-86

Доброго всім здоров’я, позитиву та натхнення!