Швидкісний ІНТЕРНЕТ – в населені пункти Межівської громади!

Інтернет – необхідність для розвитку країни. Це фундамент, на якому будується успішна цифрова держава.

Розпорядженням Кабінету Мністрів України від 9 червня 2021 року Уряд затвердив розподіл 483,8 млн. гривень  територіальним громадам для реалізації проекту «Інтернет  -субвенція», серед них і Межівська селищна територіальна громада, котра включена до розподілу за заявкою поданою Межівською селищною радою.

До заявки включені  об’єкти соціальної сфери Веселівського, Новогригорівського, Преображенського та  Українського старостинського округів.

Про це повідомляє офіційний сайт Межівської селищної ради.

– Все це стало можливим завдяки участі Межівська Об’єднана Територіальна Громада в Проекті Міністерства цифрової трансформації країни з підключення сільських населених пунктів до швидкісного Інтернету. – розповідає Межівський селищний голова Володимир Зражевський.

Заклади соціальної сфери мають можливість підключатись безоплатно

Ще раз підкреслюю: Це збудовані нові мережі в населених пунктах і саме оптоволоконні. Тому, якість гарантована. Інших провайдерів у цих селах немає!

Виконавчим комітетом вчасно проведено тендерні закупівлі на Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, визначені переможці торгів та укладені  договори з провайдерами. Переможцями торгів є АТ «Укртелеком» та ПП Перша Телекомунікаційна Компанія.

Сьогодні АТ «Укртелеком» ведуться роботи  по Преображенському старостинському   округу, а з 5 листопада 2021 року  ПП Перша Телекомунікаційна Компанія розпочинає роботи  щодо підключення до  оптичного Інтернету населеного пункту Славне.

Відповідно до умов  використання коштів  субвенції, вже цього року населення  сіл Веселе, Водолазьке, Новогригорівка, Преображенка та Славне отримають можливість  підключитися до оптичного Інтернету, а соціальні заклади населених пунктів отримають безкоштовний швидкісний Інтернет до кінця 2022 року.

Використані матеріали: Офіційний сайт Межівської селищної ради.