Свято хліборобської слави!…

Традиційно третьої неділі листопада, коли остаточно завершені польові роботи, відзначають аграрії своє професійне свято – День працівників сільського господарства.

Напередодні у Будинку дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості з цієї нагоди, на які були запрошені представники агроформувань усіх форм власності Межівської селищної ради, заслужені ветерани сільського господарства..
З вітальним словом до присутніх звернувся очільник громади Володимир Зражевський, який відзначив, що в Україні це свято, без перебільшення, називають народним, адже від результатів діяльності аграріїв залежить добробут і процвітання держави і Межівщини зокрема.

Подяка голові СФГ “Лад” Мелекижу О. І,

Професійне свято завжди прекрасна нагода для нагород та відзнак за сумлінну працю та високий професіоналізм.
Тож ряд аграріїв були відзначені  Подяками від селищного голови за сумлінну працю та високий професіоналізм:. Валентина Григорівна Циганкова  (голова СФГ «Яна»),  Віктор Васильович Горевий (директор ТОВ «Нива-ПГК»); Роман Іванович Макара (голова СФГ «Макара»), Олексій Іванович Мележик  (голова СФГ «Лад»); Микола Борисович Чупіков (директор ПСГП «Еліта»).

Подяка директору ПСГП “Еліта” Чупікову М. Б.

 

Ветерани сільгоспвиробництва

Хвлиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять всіх тих, кого вже немає поряд з нами , але у різні часи примножували хліборобську славу Межівщини…

Вітання хліборобам

Вінцем святкового дійства стала чудова концертна програма, яку подарували винуватцям свята працівники Межівського Центру культури та дозвілля, Будинку дитячої та юнацької творчості та Межівського мистецької школи.