Субота, 20 Липня, 2024
Життя громади

У Межівській громаді  вчителька проводить уроки з Пункту незламності

У Пунктах незламності Межівської громади не тільки заряджають гаджети та гріються гарячим чаєм, а ще й проводять онлайн-уроки. До прикладу, вчителька одного з Межівських ліцеїв приходить до пункту, щоби дистанційно навчити дітей біології та хімії.

– Інколи бувають моменти, коли в школі не працює інтернет, а діти на інших провайдерах і у них інтернет – є. І тоді – Пункти незламності чудовий а, як правило, єдиний варіант провести урок. – розповідає  Анастасія Зіненко – вчитель біології та хімії Межівського ліцею №2 Межівської селищної ради.

Серед її учнів є й  такі, що перебувають за межами громади  чи взагалі за кордоном.

Вчителька впевнена, що Пункт Незламності зі світлом та стабільним інтернетом – саме те, що потрібно у цей складний час!

– ДСНСкам спочатку було цікаво, що я роблю, а коли я там уже з’являлася декілька разів поспіль, то вони вже звикли. Поїли чаєм з малиновим варенням, – говорить Анастасія і продовжує…

– Один з уроків у Пункті незламності був на тему застосування спиртів, і ми домовилися з рятувальниками,  що вони розкажуть про вибухонебезпечні речовини, бо з гліцеролу виготовляють вибухову речовину нітрогліцерин,  проте почалася тривога і ми не змогли завершити інтегрований. урок.

До речі, відвідувачі, що приходили підзарядитися також з цікавістю спостерігають за процесом, а один військовий навіть приймав участь в обговоренні теми разом з дітьми.

Ми – незламні!

Все буде Україна!

Цей матеріал створено в рамках проєкту «Сила місцевих медіа – для посилення згуртованості українців», що реалізується Громадською спілкою «Українська Асоціація Медіа Бізнесу» у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу».