Із полону окупантів повернувся захисник Маріуполя із Межівської громади

За інформацією Межівської селищної ради, серед звільнених українських захисників є й наш земляк, нацгвардієць Олег Ковальов.

Олег Ковальов із села Красногорівка Межівської громади, йому 24  роки.

У полон сержант Національної гвардії потрапив на початку квітня під час оборони Маріуполя. Про це розповіли мама  – Світлана Володимирівна, дядько та брати .

9 найдовших і найтяжчих місяців у своєму житті, Світлана молилася і чекала на повернення сина.

За її  словами, Олег – поранений і сьогодні  він отримує медичну допомогу українських лікарів.

Вся родина з нетерпінням виглядає Захисника, коли він нарешті знову переступить поріг рідної домівки!

Світлану Володимирівну відвідав Межівський селищний голова Володимир Зражевський, який привітав маму з поверненням сина з полону, відзначив, що громада пишається Героєм та передав родині гуманітарну допомогу.

Рік Повернення розпочався!

Нагадаємо, 31 грудня між Україною та Росією відбувся черговий обмін полоненими. З російського полону повернулося 140 захисників.

Як повідомив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, серед звільнених — поранені, а також захисники Маріуполя, острова Зміїний, добровольці ТРО зі Славутича, причому батьки й сини, які разом перебували в полоні, а також українські захисники з Бахмутського напрямку. 82 — бійці ЗСУ, 15 — з ТРО, 22 — з НГУ, 11 — з ВМС та 10 — з ДПСУ. 132 чоловіки та 8 жінок, 22 офіцери та 118 сержантів та солдатів.

«Усі звільнені отримають медичну допомогу, пройдуть реабілітацію, зможуть відновити банківські картки та документи», — повідомив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

«Межівський меридіан».

Цей матеріал створено в рамках проєкту «Сила місцевих медіа – для посилення згуртованості українців», що реалізується Громадською спілкою «Українська Асоціація Медіа Бізнесу» у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу».