Зимовий одяг та взуття для соціальних працівників Межівської громади

Комунальний заклад «Центр соціальних послуг» Межівської селищної ради» підготувався до холодної пори 2023-2024 років. З метою забезпечення комфортних умов працівникам, з турботою про їх належний стан здоров’я при виконанні професійних обов’язків та відповідно до чинного законодавства комунальним закладом «Центр соціальних послуг» Межівської селищної ради» закуплено комплекти теплого спецодягу: зимові куртки та чоботи, утеплені калоші та капці.

Оточити людей у складних життєвих обставинах повагою, любов’ю та теплом –  обов’язок соціальних працівників. Щоденно їх переважна більшість долає найрізноманітніші відстані, щоб відвідати та надати необхідну допомогу отримувачам соціальних послуг за будь-яких кліматичних умов за місцем їх проживання.

Робота соціального робітника потрібна людям поважного віку та особам з інвалідністю в будь-яку пору року, а взимку особливо важлива. І в буревій, і в мороз, і в дощ, і під час снігопаду така категорія громадян з особливою надією чекає їх, адже переважно ізольована фізично. Комусь потрібно принести воду і дрова, продукти харчування чи ліки, приготувати їжу чи прибрати в будинку, хтось потребує саме в цей час допомоги з оформлення субсидії чи оплати комунальних послуг.

Професійна діяльність фахівця із соціальної роботи та психолога зазнає схожих випробувань, адже їм доводиться здійснювати численні візити до найвіддаленіших куточків Межівської громади до сімей у складних життєвих обставинах та, за взаємодії з іншими службами, впродовж кількох годин перебувати поза межами закладу. Перукар та «майстер на годину» відділення натуральної допомоги надають соціальні послуги частково чи постійно за межами робочих місць – за місцем проживання відвідувачів, виконуючи стрижку, фарбування чи дрібний ремонт приміщення.

Тож з метою забезпечення комфортних умов працівникам, з турботою про їх належний стан здоров’я при виконанні професійних обов’язків та відповідно до чинного законодавства комунальним закладом «Центр соціальних послуг» Межівської селищної ради» закуплено комплекти теплого спецодягу: зимові куртки та чоботи – для психолога закладу та фахівців із соціальної роботи відділення соціальної роботи; зимові куртки, чоботи, утеплені калоші та капці – для соціальних робітників відділення догляду вдома, перукаря та «майстра на годину» відділення натуральної допомоги.

До слова: до весняно-осіннього сезону соціальні робітники були забезпечені дощовиками, а оперативно виконувати посадові обов’язки та вчасно надавати соціальні послуги населенню дозволяють незамінні помічники – велосипеди – транспорт, який перебуває у користуванні всіх працівників закладу.

Наразі на початок найхолоднішої пори року працівники гарантовано захищені від несприятливих вибриків природи та матимуть змогу більш якісно та комплексно надавати соціальні послуги населенню Межівської СТГ.