«Діти Межівщини – бійцям на передову»

Під таким гаслом пройшли у закладах освіти Межівщини благодійні акції по збору подарунків для бійців, які перебувають у зоні ООС. Участь взяли Межівський аграрний ліцей-інтернат, Межівський ліцей №2, Райпільський ліцей, Слов’янський ліцей, Володимирівський ліцей, Новопідгороднянська гімназія.


У Володимирівському ліцеї трудовий колектив вчергове зібрав посилки зі смаколиками для учасників ООС, а учні долучилися до акції «Обереги від Святого Миколая». Вони власноруч виготовили різні вироби та написали вітальні листівки для захисників. Подарунки передали громадським волонтером В’ячеславом Олефіром.

В’ячеслав Олександрович завітав до ліцею теж не з порожніми руками. У куточок бойової слави він подарував власний бронежилет, який можна використовувати на уроках Захисту України


Солодощів від Святого Миколая чекають усі – і дорослі, й малі. Про це знають у Межівському аграрному ліцеї-інтернаті. Учні середньої та старшої школи не залишилися осторонь акції «Посилка для воїнів ООС від Святого Миколая». Збираючи посилку, учні 4 класу промовляли: «Кладемо чай, щоб могли зігрітися; пряники – щоб згадували солодке дитинство; цукор – трохи підсолодити буденність; цукерки – знайте, що вас чекають удома!»

Учні 3 класу разом з класним керівником Булгаковою І М. та асистентом вчителя Кобець Н.В. у посилку для воїнів поклали не лише солодощі, а й обереги – маленьких янголяток, які завжди оберігатимуть їх.


У холі Слов’янського ліцею у п’ятницю відбулася дуже важлива зустріч із громадським волонтером В’ячеславом Олефіром, під час якої учні мали змогу передати учасникам ООС невеличку допомогу у вигляді харчових продуктів.

Шановні захисники нашої держави, ми цінуємо кожен прожитий день під мирним небом і те, що ви робите для нас, поважаємо вас, ДЯКУЄМО!!!

Вітаємо всіх вас із Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Вікторія РЕВА


Райполе:


Межівський ліцей №2:


Новопідгородне: