Подаруймо тепло дітям разом

Благодійність завжди вважалася у суспільстві найблагороднішою та найпочеснішою справою, особливо коли це стосується дітей, які потребують сторонньої допомоги. На жаль, не кожному малюкові в нашій державі щастить народитися в сім’ї, де для нього створені всі необхідні умови. Але ж діти є і завжди будуть частиною суспільства та нашим майбутнім. А тому конче необхідно приділяти їм належну увагу, турбуватися і намагатися зрозуміти їхні проблеми, інтереси, потреби, вміти своєчасно зробити крок назустріч сім’ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Служба у справах дітей виконавчого комітету Межівської селищної ради звернулася до мешканців громади з проханням взяти участь у благодійному заході «Подаруй тепло дитині» – зборі канцелярських товарів, дитячих книжок, іграшок, одягу, речей домашнього вжитку. Основна мета акції – це надання напередодні нового навчального року всебічної допомоги дітям з соціально незахищених категорій сімей. Щоб, прийшовши у вересні до школи, вони були забезпечені одягом, взуттям та канцелярським приладдям.

– Селищна Програма захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання Межівської селищної територіальної громади на 2019-2020 роки передбачає ряд заходів з підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають у складних життєвих обставинах, – розповідає начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Межівської селищної ради Юлія Михайлівна Пономарьова. – Це, зокрема акції до Дня захисту дітей, подарунки для випускників зазначених категорій, «Солодка мрія», «Перший раз у перший клас», «Одягаємо дітей до зими», акції до Дня усиновлення. Наприклад, зовсім недавно у рамках Програми придбані і вручені дітям-першокласникам (5 чоловік) канцелярські набори до початку навчального року.

– Ще до оголошення акції «Подаруй тепло дитині», – продовжує розмову спеціаліст І категорії служби у справах дітей Ірина Миколаївна Окара, – люди приносили дитячі речі. Кажуть, може комусь знадобиться. Ми передавали все у сім’ї. Тоді оголосили масштабну акцію, і вона буде постійнодіючою. Тобто, якщо в когось діти чи онуки вже виросли, і залишилися іграшки, книжки, одяг чи взуття – приносьте до нас цілорічно, не обов’язково у визначений термін. Ми передамо речі дітям, яким вони потрібні.

Подаруймо тепло дітям разом

У селищному бюджеті для цієї мети передбачені кошти. Але, звичайно, щоб охопити повноцінною допомогою всіх, хто її потребує, тих коштів далеко не досить. Поштовхом до оголошення збору стало звернення однієї багатодітної сім’ї, яка потрапила у дуже скрутне становище. Щоб допомогти, і вирішили працівники служби у справах дітей оголосити благодійний збір «Подаруй тепло дитині». Варто відзначити, що населення громади поки що не дуже активно відгукується на подібні прохання. Хоча на час мого візиту в службу саме сортувалися принесені речі – дитячий одяг та взуття.

Всі зібрані речі передані сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Цього разу таких сімей було сім, серед них і багатодітні. Люди приймають допомогу із вдячністю.

Тому давайте разом подаруємо дітям тепло – долучаймося до благодійної акції!

Антоніна Тарасенко