«Привітай захисника до Дня Святого Миколая»

День святого Миколая – одне з найсвітліших і найулюбленіших свят не тільки для дітей, а й для  дорослих. У цей день кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому. На нього чекають мільйони дітей і дорослих в усьому світі, адже окрім подарунків він приносить у кожну оселю радість, надію та любов.

Серед джур куреня вже стала традиційною акція «Привітай захисника до Дня святого Миколая». Цього року вона проходила з 07.12 по 17.12.2020 року. До благодійного заходу долучилися учасники всіх роїв куреня імені Олега Кулиненка. Особливою активністю також відзначилися працівники закладу і батьки наших вихованців, які своїм внеском створили для військовослужбовців атмосферу радості, турботи, тепла та щастя.

 Зібрані під час акції солодощі та вітальні листівки з побажаннями здоров’я, радості, здійснення найзаповітніших мрій, миру та злагоди за підтримки волонтерської групи під керівництвом В’ячеслава Олефіра були направлені до військовослужбовців у зону проведення Операції об’єднаних Сил.

Луганський Вадим Васильович,

викладач предмету «Захист України» Володимирівської ЗШ.