У що пограти в карантинний вечір?

Настільні ігри для двох – це захопливе заняття для пар, друзів, знайомих, дітей і батьків. Грати у такі ігри кожного разу цікаво, вони не змушують вас довго чекати, коли походять всі друзі, адже за столом вас тільки двоє  Саме тому гра триває недовго, правила у ній переважно прості, а процес гри атмосферний та активний. Що й треба для того, щоб розважитися карантинними вечорами.

RUBIK’S ЦВІТНАШКИ

Отже, почнемо з гри, яка не тільки поєднала дві відомі головоломки, а й звела їх в абсолют! По-перше, це Кубик Рубика, а по-друге — п’ятнашки, які винайшли ще в 1878 році. Бі більше, ця гра ще й змагальна, тому ви зможете позмагатися зі своїм другом у швидкості розуму й пальців.

Ідеться, звичайно ж, про Rubik’s Цвітнашки — головоломка для двох гравців. Принцип гри багатьом схожий з однойменними головоломками, але й має свої особливості:

1.Як і в п’ятнашки, тут потрібно рухати квадратики по полю, але брати й перекладати їх вручну не можна. Однак фішки тут позначені не цифрами або картинками, а певним кольором (власне, тому й «Цвітнашки»), а також потрібно скласти не все поле, а лише квадрат 3×3 по центру.

2.Щоб зрозуміти, яку послідовність “цвітнашек” потрібно зібрати, варто скористатися спеціальним прозорим боксом. Він, за допомогою 9-ти різнокольорових кубиків, випадковим чином генерує унікальний малюнок, який і потрібно повторити в себе на полі. Що частково й нагадує той самий Кубик Рубика (Rubick’s Cube), але тут потрібно правильно зібрати не дев’ять сторін, а лише одну.

3.По завершенню гри необхідно опустити спеціальну рамку з вирізом, яка й покаже зібраний малюнок. Хто перший повторить комбінацію кубиків, що випала, в боксі й опустить рамку (за умови, що все зібрано правильно) — перемагає.

ФУТБОЛ

Мова, звичайно ж, не про традиційний вид спорту, а про настільний футбол — гру для двох із досить простими правилами.

Суть у тому, щоб забити м’яч у ворота супротивника, але робити це доведеться не ногами, а руками. Власне, для цього є рукоятки з кожного боку, за допомогою яких гравці управляють фігурками футболістів на полі. Рухаючи та обертаючи їх, ви й будете перекидати м’яч туди-сюди весь шлях до воріт.

Захоплююча гра, яка безумовно сподобається не тільки дітям, а й дорослим. Настільний футбол цілком підійде як для виключно двох гравців, так і для галасливої ​​компанії. Адже можна поділитися на команди й провести свій домашній турнір!

КАРКАССОН

Гра присвячена освоєнню територій навколо великого замку Carcassonne у Франції. Гравці перебувають в ролі феодалів, які розвідують навколишні землі, і беруть під свій контроль дороги, захоплюють угіддя, зводять монастирі та будують міста.

У грі “Каркассон” дії гравців є досить простими. Кожен гравець повинен брати тайл (квадрат землі) з ландшафтом із загального резерву та викладати його на стіл до вже викладених тайлів, створюючи ігрову карту. Викладений тайл повинен вписуватися у вже існуючу карту на столі – дороги повинні примикати до доріг, угіддя до угідь, міська стіна до іншої стіни. Коли викладається новий елемент карти (тайл), виклавший його гравець може заволодіти одним з об’єктів (поставити на нього фігурку із запасу), якщо цей об’єкт ще не зайнятий іншим гравцем (наприклад, дорога відходить в сторону від перехрестя). Відтепер в його інтересах розвивати, а в подальшому завершити цей об’єкт (тобто, в нашому прикладі, замкнути дорогу наступним перехрестям). Завершений об’єкт приносить гравцеві очки і дозволяє забрати свою фігурку з карти до свого резерву, щоб мати можливість займати інші об’єкти (адже кількість фігурок у гравців обмежена). Ігровий процес триває до тих пір, доки не будуть розіграні всі тайли із загального запасу. Перемагає гравець, набравший найбільшу кількість очок.

ЕВОЛЮЦІЯ

Багато з нас мріяли побувати в ролі творця, який на власний розсуд створює живі істоти. Настільна гра «Еволюція» дає нам таку можливість. Розрахована вона на гравців, які тільки починають знайомство зі світом настільних ігор.

Завдання гравців створити свою істоту та зібрати якості, які дозволять їй дожити до кінця гри. За кожну таку тварину гравець отримає очки. І той, у кого їх збереться більше, буде переможцем. Звучить елементарно, та на практиці все дещо складніше, адже на новостворену живність чатують хижаки чи паразити інших гравців, які можуть позбавити навіть життя. Грати можуть від двох до чотирьох гравців.

ОСТРІВ СКАРБІВ

Благородні пірати та інший непотріб усіх мастей уже зібралися біля таверни «Адмірал бінбоу». Вони спантеличені одним єдиним питання: Де карта, Біллі? Та в даному випадку Біллі Бонсу дуже пощастило, адже в цій настольні грі аж 60 карт,і скарбів вистачить на всю команду капітана Флінта.

Ця авантюрна гра є переробленим «Островом скарбів», створена в тематиці і ілюстраціях знаменитого мультфільму Київської мультстудії, улюбленого на наших просторах. Для перемоги вам знадобляться гарна інтуїція, дотепність і трохи удачі. Вирушайте у плавання разом з героями гри, але не дуже захоплюйтеся. Інакше ваші скарби можуть перейти до підступного Сільвера і його банди головорізів.

 

Отож, не нудьгуйте і залишайтеся здоровими!