Як ми допомогли мешканцям масиву Сонячний спиляти аварійні тополі?!

…Сподіваємось, наші постійні читачі добре пам’ятають матеріал, розміщений у червні місяці в друкованому варіанті «Межівського меридіану» та на офіційному сайті  газети під заголовком «Які проблеми хвилюють мешканців житлового масиву Сонячний і що вони пропонують владі?»

Без  сумніву, мешканці  кожної з  вулиць селища Межова чи  інших населених пунктів ОТГ мають чимало питань до влади.

Благоустрій, дороги, якість комунікацій, утилізація сміття, інфраструктура, врешті зворотній зв’язок із владою і т. д. Все це завжди хвилювало і хвилює людей… І мешканці житлового масиву Сонячний – не виключення.

Під час зустрічі з місцевими активістами і просто небайдужими жителями було озвучено

проблему, яку в унісон підтримали всі  учасники зустрічі.

Мова йшла про старі дерева – тополі, які «відслужили» вірою та правдою не одне десятиліття, даруючи затінок жителям масиву.

 

– Але тепер – вони становлять небезпеку, адже з роками підсихають, з них падають гілки, а не дай Боже і ціла деревина не витримає потужного пориву вітру. – говорили масивці.– Висота  чималенька і самотужки нам не впоратись. Та й просто «завалити» кілька тополь на новий асфальт – було б якось не по-хазяйськи.

Крім того, слушно зауважували, що  у селищній раді з’явилася спеціалізована вишка, тож могли б допомогти з цим питанням.

Підсумовуючи питання, ми відзначали, що проблема: як цивілізовано і без наслідків прибрати старі дерева (переважно тополі) актуальна в Межовій не тільки для житлового масиву Сонячний.

І ось, за кілька тижнів пролунав перший приємний дзвіночок у вигляді подяки на Фейсбуці  від нашої знайомої активістки Тетяни за спиляні аварійні тополі:

«Висловлюю щиру подяку колективу  Комунального підприємства «Комфорт» за  відмінну, подекуди ювелірну роботу по ліквідації аварійних тополь на ж/м Сонячний!»

Скажемо чесно: редакція не має достовірної інформації: читали нашу публікацію представники Межівської об’єднаної громади та комунальники селища чи ні ?

Але те, що проблема була вирішена позитивно і в найкоротші строки  додає нам, як журналістам, енергії та оптимізму у підготовці подібних матеріалів.