«Букет хризантем»…

Цими осінніми днями найстарша жителька Межівщини – Ганна Михайлівна Добжанська – відзначила свій 103-й день народження!!!

Ганна Михайлівна, без перебільшення, – символ Межівського району, уособлення цілої епохи становлення та розвитку сільського господарства на Межівщині, активіст культурного та громадського життя!

Для інформації: Добжанська Ганна Михайлівна народилася у 1918 році у селі Крутоярівка Межівського району Дніпропетровської області. Закінчила семирічку, потім Синельниківський сільськогосподарський технікум. Після закінчення працювала зоотехніком у селі Новопавлівка, у роки війни евакуювала на схід колгоспну худобу.

Після війни працювала головним зоотехніком у Межівському районному земельному відділенні. Згодом очолила підприємство по виробництву свинини у Межовій, яке 1977 року стало одним із найбільших в СРСР. Відзначена багатьма трудовими орденами та медалями.

Що й говорити: ми пишаємося людьми, які творили і продовжують писати золотими літерами історію нашого краю!

Тож заступник Межівського селищного голови Ірина Федорівна Новак, голова ветеранської організації Межівської СТГ Володимир Григорович Літвін привітали заслужену землячку, орденоносця зі святом та висловили подяку за багаторічну сумлінну працю.

Не дивлячись на поважний вік, іменинниця з гарним настроєм та притаманним їй почуттям гумору спілкувалася з гостями, подякувала їм за турботу й увагу.

– Дякую, що пам’ятаєте… Адже я пам’ятаю всіх, з ким працювали разом, виступали на сцені – співали!

І це не перебільшення. Міцній пам’яті Ганни Михайлівни можна лише позаздрити. Навіть через багато десятиліть швидко пригадуються цікаві факти зі славної трудової діяльності, десятки прізвищ керівників і трударів аграрного сектора з усіх куточків району, аматорів художньої самодіяльності, яка стала незмінним супутником насиченого життя Ганни Михайлівни…

Нам у черговий раз (як і на 100-річчя) пощастило почути у її виконанні вірш поета-земляка Володимира Курінного “Букет хризантем”…

Щиро бажаємо Вам, Ганно Михайлівно, якнайміцнішого здоров’я, довголіття, бадьорості духу та оптимізму і всього найкращого!

Репортаж «ММ»