Будівництво об’єктів інфраструктури на Дніпропетровщині триває

У містах області почнуть курсувати автобуси, де можна буде щепитись

Центрам первинної меддопомоги Павлограда та Кривого Рогу передали два нові автобуси, які будуть підвозити на вакцинацію мешканців із віддалених районів. А ще їх використовуватимуть, як мобільний пункт щеплення.

Кожен автобус розрахований на 30 пасажирських місць. Транспорт – від Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я.

– Вакцинація – потужна зброя проти Covid-19. Тож нарощуємо її темпи в області. Створюємо комфортні умови для імунізації. Отримати щеплення можна в амбулаторіях, центрах масової вакцинації. За потреби виїжджають мобільні бригади. На підмогу медикам тепер ще й два нові автобуси, – сказав перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Орлов.

Нині у Кривому Розі та Павлограді кампанія з імунізації суттєво пожвавішала. Кількість бажаючих щепитися зросла і автобуси лікарям будуть у великій нагоді.

 

У Дніпрі в розпалі будівництво об’їзних доріг

Будівництво Південного обходу Дніпра на завершальному етапі, готовність об’єкту – 90%. Всі передбачені споруди зведені, підрядники укладають асфальт та готуються облаштовувати відбійники та наносити розмітку. Паралельно вже стартували роботи зі зведення Південної об’їзної дороги міста.

У цьому році було передбачено зведення 7 км Південного обходу Дніпра. Нова дорога з’єднає запорізьку трасу з Південним мостом. Основні роботи зараз сконцентровані на ділянці в районі вулиці Мільмана.

– На автошляхах Дніпропетровщині – потужні роботи. Техніка і дорожники працюють як на державних магістралях, так і на місцевих трасах. Один зі знакових проєктів – будівництво об’їзної Дніпра. Він направлений на комфорт та безпеку людей. А його втілення вже на фініші, – сказав голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

На будівельному майданчику працює півтори сотні людей і понад 80 одиниць техніки. Зведені всі передбачені проєктом споруди – від розв’язок та шляхопроводів до віадуку.

Дніпряни, а особливо мешканці Новокодацького району міста, давно чекали на будівнцтво Північного обходу. Дорога, що поєднає Кайдацький міст із криворізькою трасою дозволить розвантажити вулиці від великогабаритного транспорту і зменшити кількість заторів в цьому районі Дніпра. Магістраль планують облаштувати спеціальними металево-пластиковими екранами, що будуть поглинати шум, тож мешканці навколишніх будинків зможуть спокійно спати вночі навіть з відкритими вікнами. На виїзді з міста зведуть залізничний шляхопровід.

 

На Дніпропетровщині будують та розвивають «спорт» і «знання»

В області одночасно реконструюють та зводяться «з нуля» не тільки дитсадки та школи, а й спортивні обєкти. Всі вони однаково важливі для розвитку Дніпропетровщини та громадян, адже мотивують до отримання знань та занять спортом.

Триває реконструкція Божедарівського опорного ліцею.

– Зводимо в області «з нуля» та реконструюємо дитячі садочки. Оновлюємо опорні ліцеї та пришкільні стадіони. У Кам’янському районі приводимо до ладу два ліцеї: божедарівський та лихівський. Перетворюємо їх на стильні, сучасні, затишні, – сказав голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Окрім шкіл оновлюються і важливі спортивні об’єкти. Так, у Кривому Розі відроджують стадіон «Металург». Відвідати його зможуть одночасно понад 19 тисяч глядачів.

– Реконструкція криворізького стадіону «Металург» – наймасштабніший спортивний проєкт програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Легендарну арену приводимо до стандартів ФІФА та УЄФА, – зазначив перший заступник голови ОДА Володимир Орлов.

У Кривому Розі підрядники закладають фундамент майбутньої будівлі, де буде басейн. Тут облаштують новітню систему очищення води, сам басейн буде довжиною 25 метрів з 5-ма доріжками.

Оксана КОНДРАТЮК