День місцевого самоврядування – свято народовладдя!

7 грудня у Центрі культури та дозвілля Межівської селищної ради пройшли урочисті заходи, присвячені Дню місцевого самоврядування. За календарем офіційних дат це свято запроваджене в Україні ще 2000 року. Але, здається, не так важливо, яку річницю відзначають сьогодні органи місцевого самоврядування України. Головне, що такий день є, бо це свято не лише депутатів і тих, хто працює в місцевій владі, а й усіх виборців, які зацікавлені в розвитку самоврядування. Це – свято нашого способу суспільного життя, в основі якого самоврядна громада, яка і є фундаментом народовладдя.

Цього дня у концертній залі зібралися ті, хто представляє інтереси жителів Межівської громади у вирішенні як повсякденних, так і найскладніших питань життєдіяльності території та її мешканців. Старости і депутати, працівники виконавчого комітету ради та ветерани органів самоврядування Межівщини.

Як підтвердження того, що наша молода громада дорослішає, розвивається і стає міцно на ноги, присутні переглянули відеоролик, знятий в усіх куточках ради про успіхи та здобутки громади, а головне – про її людей: талановитих, ініціативних, працьовитих.

З вітальним словом до зібрання звернувся Межівський селищний голова Володимир Зражевський:

– Наша громада існує всього чотири роки, але ми вже багато змогли досягти. Та ще більші досягнення – у нас попереду! Я в цьому переконаний! Шановні представники органів місцевого самоврядування, за нами стоїть величезна громада Межівщини зі своїми надіями і сподіваннями на те, що життя стане кращим, більш забезпеченим, позбавленим проблем і тривог. І я вірю, що всі разом, спільними зусиллями ми зможемо реально змінити умови життя в громаді на краще!

І як же без нагород і відзнак за сумлінну працю у цей святковий день? Почесною грамотою Дніпропетровської обласної ради нагороджено секретаря Межівської селищної ради Максімкіну Л.В. і начальника відділу економіки, планування та інвестиційної діяльності Оберемок В.В.

Подякою Межівського селищного голови відзначені начальник відділу реєстрації Капліна О.В.,

головний спеціаліст відділу економіки, планування та інвестиційної діяльності Довженко Т.М., головний спеціаліст фінансового відділу Редька Л.І.,

начальник віділлу житлово-комунального господарства Макара Є.І., адміністратор Центру надання адміністративних послуг Москаленко М.М., начальник загального відділу Лисиця Н.О., депутат Межівської селищної ради Сергієнко І.М., Веселівський староста Кубрак В.В.

Під час святкового дійства присутні згадали ще дві знакові дати, які тісно переплітаються сьогодні у житті України: Міжнародний день волонтера (відзначається 5 грудня) та День Збройних Сил (6 грудня).

…У кожної людини в житті є ті, кого з гордістю можна назвати вчителями. І мова в даному випадку йде про тих, хто багато років передавали свій безцінний досвід молодим кадрам. На святі у якості почесних гостей були присутні ветерани місцевого самоврядування, яким молодь вручила квіти, а зал привітав вдячними аплодисментами