Комунальників вітали з професійним святом

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу країни, області, району, громади. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх гарного настрою та самопочуття.
Напередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення до КП «Комунсервіс» МСР» завітали голова районної ради Халимендик П.О. та заступник селищного голови Угнівенко О.П.

Голова райради, вітаючи працівників комунального підприємства, побажав гідної оцінки та оплати їх праці, розуміння важливості роботи комунальника, і, звичайно, змін на краще. А також зазначив:

– Професійне свято – це момент, коли підводяться певні підсумки і ставляться задачі. Ми добре розуміємо, що за всіма закликами та гаслами стоїть звичайна людина з її щоденними потребами. Тому головне завдання всіх гілок влади – дати можливість кожному гідно заробляти, щоб забезпечувати ці потреби.

Павло Олексійович запевнив, що районна та селищна ради разом докладатимуть максимум зусиль до того, щоб вирішити проблемні питання функціонування підприємства. Він також вручив Роговому Миколі Омеляновичу Подяку за вагомий особистий внесок у розвиток комунального господарства, сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Вручаючи нагороду, керівник району охарактеризував Миколу Омеляновича дуже стисло, але ємко: «Людина, яка вміє працювати».

До привітань приєднався заступник селищного голови, побажавши усім працівникам «Комунсервісу» здоров’я і миру. Наголошуючи на важливості їх праці, Олександр Павлович Угнівенко зазначив:

– Ваше підприємство – одне з головних у Межівській ОТГ. Тому селищна рада намагається якнайповніше здійснювати підтримку його діяльності різними шляхами. Перегляд тарифів, відмова від залучення до надання комунальних послуг сторонніх організацій та підприємств – це кроки до поліпшення ситуації.

Він запевнив комунальників, що селищна рада завжди підтримає їх у всіх важливих починаннях.

Подяки від Межівського селищного голови отримали Іван Чепко і Руслан Мхеян за сумлінну працю та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Вітав колектив «Комунсервісу» і керівник підприємства Ступа В.О. Він подякував усім працівникам за розуміння, адже ситуація, що наразі склалася на підприємстві, досить складна. Але в такий непростий час вони виконують роботу на 100%, залишаючись у команді.

Віктор Олександрович окреслив коло невідкладних завдань, які необхідно виконати для нормальної безперебійної діяльності підприємства. Керівник побажав колективу:

– Гарного настрою та міцного здоров’я. Щоб біди обходили, щоб населення, яке отримує комунальні послуги, цінувало вашу працю.

Також цього дня від Віктора Олександровича та присутніх колег привітання і побажання всіх благ отримала іменинниця – Марина Дубина, працівниця комунального підприємства.

Вітальна частина зборів продовжилася обговоренням нагальних робочих питань.

Антоніна Тарасенко