Привітання з Днем працівників суду України

Шановні колеги – судді та працівники апарату Межівського районного суду Дніпропетровської області!

Від усієї душі вітаю вас з професійним святом!

Щорічно 15 грудня судова система України відзначає День працівників суду. Керівництво держави активно вживає заходів, спрямованих на реалізацію судово-правової реформи, враховуючи позитивний зарубіжний досвід. Нашою метою є наближення вітчизняних судів до європейських стандартів правосуддя. Кожен суд в Україні має стати ефективним органом у досягненні верховенства права, затвердження реальної демократії в державі. Наше вірне служіння Закону, інтересам України, відповідальність і людяність, виваженість і толерантність є запорукою поваги та зміцнення довіри українського народу до служителів Феміди, сприяє підвищенню авторитету судової влади в цілому.

З нагоди нашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання невичерпної енергії, сил і витримки, нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті. Нехай у вас завжди буде достатньо сил і бадьорості, гарного настрою та наполегливості для досягнення поставлених завдань.

З повагою
ЛІТВІНОВА Л.Ф.,
голова Межівського районного суду
Дніпропетровської області

Шановні судді, працівники апарату та ветерани районного суду!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Ваша місія почесна – забезпечувати права і свободи людини, утверджувати принципи верховенства права та розвитку України як демократичної, правової держави. Це вимагає від вас високого рівня знань, досвіду, відданості справі, наполегливості.

Тож зичу і надалі віддано служити Закону із невичерпною енергією, наснагою та витримкою! Нехай вас завжди та в усьому супроводжує успіх! Добра вам, міцного здоров’я, благополуччя і злагоди в родинах.

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

Вітаю вас із професійним святом!

Вірю, що високий професіоналізм, вірність ідеалам Правди і Справедливості, мудрість та відповідальність за долю кожної людини завжди будуть незаперечними заповідями вашої роботи.

Бажаю всім доброї вдачі, оптимізму й професійних успіхів, шани громадян і підтримки держави! Нехай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає вас до спільної мети – утвердження верховенства права в нашій державі!

Здоров’я, енергії, натхнення для нових звершень на ниві здійснення правосуддя!

Галина СМОЛЬСЬКА,
Слов’янський сільський голова

Колектив Межівського районного суду