Вам, наші янголи в білих халатах

Це перший рядок із пісні відомого волинського співака Сергія Скулинця, яка нещодавно з’явилася на просторах Інтернету і присвячена нашим медикам. Музична композиція – символ вдячності, підтримки та поваги усім працівникам медичних установ, які знаходяться на передньому краї боротьби з пандемією коронавірусу.

І справді, останні місяці, коли світ постав перед загрозою COVID-19, професія медика набула особливої ваги у кожній державі.

“Наші янголи-охоронці”, – так називають медиків ті, хто подолав страшну недугу, пройшовши цілу низку ускладнень аж до відділень інтенсивної терапії. Але, на щастя, поруч з ними були… ЛЮДИ В БІЛИХ ХАЛАТАХ!

– Коли пандемія закінчиться, ми всі будемо пишатися тим, що зробили для наших пацієнтів та один для одного у цей критичний для людства момент. Ці слова доктора медичних наук Марка Стюарта уже увійшли в історію.

За офіційними даними, в Україні медики становлять близько 18,5% від загальної кількості хворих на коронавірус. Тобто, фактично, кожен п’ятий. 40 з-поміж загальної кількості хворих (5650) померли від ускладнень COVID-19. Наші лікарі завжди неохоче розповідають, як саме їм доводиться захищати наші життя. Але за будь-яких обставин медичні працівники без жодних сумнівів продовжують виконувати свої професійні обов’язки та вести напружену боротьбу за кожного свого пацієнта.

Сьогодні, у переддень професійного свята медичних працівників, ми щиро вітаємо наших медиків – колективи комунальних закладів Межівської селищної ради: Центру первинної медико-санітарної допомоги і Центральної лікарні!

Вашу професію обирають люди зі світлою душею і великим серцем, в якому знайдеться місце не лише для рідних і близьких, а й для кожного пацієнта та колеги.

Від імені всіх жителів району щиро дякуємо вам за самовіддану працю, за безсонні ночі чергувань, за чуйність та милосердя! Міцного вам здоров’я, миру, злагоди і благополуччя!