Вітальний лист від Міністра аграрної політики та продовольства України

20 листопада поточного року у Дніпрі відбувся регіональний форум «АГРО.БІЗ.ІНВЕСТ 2021», присвячений Дню працівника сільського господарства. Заходи поєднали свято та бізнес-зустріч. Аграрії підбили підсумки сільськогосподарського року. Обговорили проблеми та перспективи розвитку сільськогосподарської галузі регіону. Кожен з районів Дніпропетровської області представив продукцію, якою пишається. У понад трьох десятках наметів – овочі, фрукти, випічка, мед.

Найкращі аграрії області отримали привітання від Міністра аграрної політики та продовольства України. Серед них і представник Межівської селищної громади директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Межівське» Захар КОЛОТ. Він отримав Вітальний лист Міністерства аграрної політики та продовольства.

В обробітку ТОВ «Межівське» знаходиться 2 480 га землі. Основний вид діяльності: вирощування зернових культур, бобових і насіння олійних культур. Урожайність зернових у 2021 році склала 37,4 ц/га, соняха – 23,0 ц/га. В господарстві працює 58 осіб, середньомісячна заробітна плата становить 10,5 тис. грн. Товариство є одним з найбільших платників податків – до селищного бюджету за 11 місяців поточного року надійшло понад 3 млн грн.

Пишаємося здобутками наших трударів, вклоняємося до землі за їх значний внесок в розвиток нашої громади!

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова