Привітання з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці!

За роки військової агресії нашій країні вдалося впевнено стати на шлях вибудови потужного війська. Наші солдати проходять через горнило війни, здобувають бойовий досвід, міцніють духовно і фізично.

Сьогодні ми схиляємо голови перед тими бійцями, хто загинув на полі бою і промовляємо молитву за тих, хто у цей момент боронить територіальну цілісність країни.

Але боєздатна армія – це не лише військові, це ще й потужний десант волонтерів та справжніх українських патріотів, які роблять внесок у нашу спільну перемогу над окупантом.

Впевнена, що у такій співпраці ми видворимо ворога з рідної землі і мирне небо простягнеться над цілою країною.

Бажаю вам і вашим родинам благополуччя, міцного здоров’я та затишку!

Світлана НАЗАРЧУК,
голова Синельниківської РДА

 

 

Шановні військовослужбовці!
Дорогі захисники України!

Щиро вітаю вас із Днем Збройних Сил України!

6 грудня – це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі залишається суверенною незалежною державою.

І також це свято усіх чоловіків та юнаків, які бережуть спокій та мир у наших оселях.

Від щирого серця бажаю вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили.

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

 

 

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Від щирого серця вітаю вас із Днем Збройних Сил України!

Саме у цей, складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Служба в лавах Української армії – це не тільки професія, для більшості з вас – це справа всього життя. Ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні інтереси, забезпечуєте спокій громадян.

Дякую кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть зазіханням ворога на територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.

Шановні військовослужбовці, бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, добра та щастя, мирного неба над Україною!

Слава Україні! Героям Слава!

Галина СМОЛЬСЬКА,
Слов’янський сільський голова

 

 

Шановні військовослужбовці,
захисники Української держави! Дорогі ветерани!

6 грудня День сили й могутності української армії – День Збройних сил України. Цього дня в перший рік незалежності Верховна Рада ухвалила Закон «Про Збройні сили України». А 1993-го цю дату проголосили національним святом – як нагадування про незламність українських захисників.

Нині маємо подякувати кожному, хто стоїть на захисті українських кордонів, неподільності та єдності нашої країни. Українським воїнам ми дякуємо за те, що в нашому цивільному житті маємо змогу навчатися, працювати, піклуватися про родини, мирно розбудовувати нашу державу. Дякуємо вам, захисники й захисниці, за вашу хоробрість, силу й безмежну любов до Батьківщини. Пам’ятаємо кожного, хто у цій боротьбі поклав своє життя за наш мир і спокій.

Шановні наші захисники! Прийміть найщиріші слова привітання з нагоди Дня Збройних Сил України! Бажаю вам миру та злагоди, віри та сили, успіхів у повсякденному житті, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім’я єдиної, суверенної та незалежної України.

Володимир РАК,
начальник 4 відділу у смт Межова Синельниківського РТЦК та СП