З Всеукраїнським Днем дошкілля!

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів!

Наприкінці вересня в Україні відзначають професійне свято люди, які присвятили життя роботі з дітьми. В цей особливий День ми вітаємо вихователів і всіх дошкільних працівників району!

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість, закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежать від мудрості вихователя. Ця професія вимагає глибокої самовіддачі і величезного терпіння. Ми впевнені, що ваші доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день вихованців у радісний і щасливий!

Зичимо вам міцного здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.

Сергій КУТНІЙ,
голова райдержадміністрації
Павло ХАЛИМЕНДИК,
голова районної ради

Вітаю вас із професійним святом!

Бажаю всього самого найкращого. Нехай завжди збуваються ваші найпотаємніші добрі мрії. Ви – справжні герої, які взяли на себе відповідальність виховання наших дітей, майбутнього громади, рідного краю, України.

Ми вдячні вам за те, що завдяки вам наші малюки ростуть розумними, чуйними і активними. Нехай цей день буде для вас чарівним, як і весь ваш життєвий шлях.

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

Вихователь – у цьому слові сконцентровано все: вдача, фах, талант, майстерність, любов, снага, відданість. Ви – прекрасні і неповторні, суворі й уважні, поступливі і непохитні, спроможні радіти і бачити прекрасне, незважаючи на різні життєві обставини. Ваша робота всім так необхідна. Люди різних професій щоранку довіряють вам виховання своїх дітей. Чи можна сказати, що вихователь тільки доглядає за дітьми, вчить необхідним у їхньому віці азам? Ні! Він закладає в дитячі серця те, що луною відгукнеться в дорослому житті …

У День дошкілля хочемо висловити подяку та найкращі побажання тим, завдяки кому в серцях наших дітей є паростки любові і благородства, розважливості й гарного виховання… Нехай малюки дарують вам свої променисті посмішки, заряджають невгамовною енергією і дитинством.

Найщиріші вітання з професійним святом ветеранам праці усіх закладів дошкільної освіти. Тільки чуйні, добрі й уважні жінки могли вибрати цю незвичайну, але таку відповідальну професію. Дякуємо вам за це!

Добра всім вам, здоров’я, приязні та вдячності вихованців і їх батьків за вашу не завжди легку працю. Зі святом вас, дорогі працівники дошкілля! ЩАСТЯ І УСПІХІВ ВАМ!

Олександр ЛИТВИНЕНКО,
начальник відділу освіти, молоді та спорту 
виконавчого комітету МСР
Лариса МАТЮХІНА,
голова Межівської районної організації
Профспілки працівників освіти і науки України

Все починається змалечку: любов до батьків, природи, Батьківщини, роботи і навіть до життя, але любов до навчання починається з перших кроків в дитсадку, з першого знайомства, гри, перших розповідей вихователя про наш дивний і мальовничий світ, диких тварин, що живуть десь далеко від нас у темних і страшних лісах, людей, які працюють на заводах і фабриках, мальовничі куточки України… Це завжди захоплює малюків, а вихователь – їх провідник у життя, який слідкує за тим, щоб малята не заблукали.

404 малюки відвідують дошкільні установи Межівської громади, 62 педагоги займаються вихованням дошкільнят на початку їхнього життєвого шляху. І чудово, коли у дитсадок приходять молоді, талановиті, відповідальні педагоги.

РИБАЛКО Анна Анатоліївна – вихователь Межівського ясла-садка №3 «Барвінок»

Саме такою є РИБАЛКО Анна Анатоліївна – вихователь Межівського ясла-садка №3 «Барвінок». Про кожного свого вихованця вона хвилюється і піклується, дарує їм своє тепло, любов, які так і ллються від щирого серця. Вона прагне сформувати у них уміння бачити неповторну красу природи, навчити дітей бути справжніми друзями, багато знати та вміти. Зараз вихователька мріє, щоб її підопічні ніколи не хворіли, росли веселими та щасливими.

На нашу думку, такою і повинна бути вихователька, яка ставиться до роботи не як до обов’язку, а сприймає її як задоволення. Йдучи вранці у садочок, Анна Анатоліївна знає, що до неї прийдуть діти, яким вона буде дарувати свої знання, тепло й увагу.

Кожного ранку їй назустріч наввипередки біжать, штовхаючи один одного, дітлахи. Вона, звісно, розуміє, що її люблять, до неї поспішають. Це і є велике виховательське щастя!