Заради здоров’я та на радість життя!

День медичного працівника займає особливе місце серед професійних свят. Для суспільства та країни – це можливість звернути увагу на галузь і фахівців, що віддають цій роботі час, знання й енергію кожної хвилини свого життя. Бо інакше в цій професії – неможливо, і це зрозуміло кожному з нас.

Медик – більше, ніж професія. Це справді поклик, місія, які вимагають найвищого професіоналізму, глибоких знань, мужності та повної віддачі. У цей складний час, що став викликом для України та всього світу, українські медики стали справжніми героями-рятівниками, щодня перебуваючи на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією.

Теплими словами поздоровлень розпочалася урочиста зустріч, присвячена Дню медичного працівника, який люди в білих халатах відзначили за традицією 3-ї неділі червня.

Колективи медичних закладів селищної ради – Центру первинної медико-санітарної допомоги та Центральної лікарні – вітали їх керівники Валерій Кравець і Юрій Токар, а також Межівський селищний голова Володимир Зражевський, заступник голови РДА Сергій Богдан, керуюча справами апарату районної ради Вікторія Діденко. Серед іншого вони відзначили, що в усі часи медичні працівники користувалися великою повагою у суспільстві, адже від їх професіоналізму, самовідданості, а нерідко й самопожертви залежить здоров’я і життя людини! А в реаліях сьогодення роль медиків у суспільстві зросла багатократно. Разом з тим, вони наголосили, що медики Межівщини – справжні професіонали своєї справи, та висловили щиру вдячність їх доброму серцю і невтомним рукам.

Очільники медичних закладів не лише щиро подякували колегам за благородну самовіддану працю, а й висловили сподівання, що медична реформа, про яку так багато говорять, дійсно призведе як до поліпшення якості надання медичних послуг, так і зростання престижу професії медпрацівника.

За сумлінну працю та з нагоди Дня медичного працівника подяками від імені Межівського селищного голови та грошовими сертифікатами були нагороджені лікарі, середній та молодший медичний персонал Центру первинної медико-санітарної допомоги: Сачура О.А. – старша сестра АЗПСМ, Токар Д. – головна медична сестра ЦПМСД, Манжелій В.Ф. – сімейний лікар, Васільєва С.В. – сімейний лікар, Скирда Я. – лаборант Межівської АЗПСМ; а також Центральної лікарні: Жорушкіна Л.Я. – медичний директор, Стаховський С.Г. – завідувач терапевтичного відділення, Блок Ю.О. – завідувач дитячого відділення, Рудницька І.О. – завідувач рентгенологічного відділення, лікар УЗД, Халимендик Г.А.- старша сестра поліклініки.

Вітальним листом голів райдержадміністрації та районної ради з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника – та грошовими сертифікатами відзначені Скочко Ю.В. – медичний директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Межівської селищної ради», Шило Л.В. – лікар загальної практики-сімейної медицини Слов’янської АЗПСМ, Лаврут О.Ю.– лаборант Слов’янської АЗПСМ; Закупа А.В. – сестра медична загальної практики-сімейної медицини Слов’янської АЗПСМ., Лаврущенко І.І.– сестра медична загальної практики-сімейної медицини Зорянської АЗПСМ.

За усталеною традицією присутні оплесками привітали всіх ветеранів-медиків, які знаходяться на заслуженому відпочинку. Хвилиною мовчання згадали тих, хто вже пішов із життя.

…На завершення хотілося б відзначити, що, незважаючи на настрій, власне самопочуття та життєві турботи, медичні працівники Межівщини завжди самовіддано допомагають людям, беруть на себе відповідальність за їх здоров’я і життя та роблять усе можливе і неможливе, щоб їхні пацієнти насолоджувалися життям, радували рідних.

Тож дякуємо вам, шановні медики за вашу таку складну працю, витримку і вміння служити людям заради здоров’я та на радість життя!