Жнивує ФГ “Лада-Агро”…

На фінішній прямій жнивної кампанії хлібороби ФГ “Лада-Агро” (керівник – Сергій Вікторович  Сипченко).

На полі озимої пшениці сорту Богдана працюють комбайнери – брати Володимир та Віктор Голуби.

Не вперше зустрічаємо цих працелюбів під час жнивної кампанії і вкотре дивуємось величезному досвіду ще досить молодих , але вже справжніх ветеранів аграрної справи.

Для старшого брата – Володимира – це вже ювілейні 25-і жнива, для Віктора -23-і…

Що тут скажеш? Хлібороби з діда-прадіда…

На їх прикладі хліборобську науку опановує Олександр Короткий. Студент агроуніверситету, відомий нам своїми успіхами у пауерліфтингу – чеміпон України, кандидат в майстри спорту. Він лише нещодавно відслужив строкову службу у Збройних силах України, а вже сьогодні з головю поринув у роботу.

Контролює робочий процес –  теж справжній ветеран сільгспвиробнцитцва  – головний інженер господарства –  Олег Васильовчи Конопатенко. Його на Межівщині знають, як справжнього професіонала своєї справи, інженера-практика.

Жниварі говорять, що цьогорічна жнивна кампанія характерна великою вегетативною масою збіжжя, що відображається на темпах косовиці: комбайни “йдуть” не більше 5 км/год. 

Крім того, є й полеглі масиви озими (насамеперед по периметру полів) , що теж ускладнює процес.

Але райпільським хліборобам не звикати до труднощів: “Вперед і тільки вперед!”

Працюють практично без перерви : Треба встигнути завершити косовицю, адже на тижні прогноз погоди обіцяє хоч і невеликі , а проте дощі…

Разом з тим, у господарстві  відзначають, що  ужинок цього року  – непоганий, хоча і  коливається, в залежнності від конкретного поля та сорту озимої пшениці.