Преображенка відкрила фестивальний сезон

Минулої суботи у Преображенському старостинському окрузі стартував фестивальний сезон-2021. Після перерви, спричиненої пандемією COVID-19, у Преображенці відбувся фестиваль гумору «Рогач», який проводився уже втретє. Варто відзначити, що рівень організації заходу і художніх номерів, представлених колективами-учасниками, помітно зріс. І підтвердження – тому веселий сміх та гучні аплодисменти глядачів протягом усього дійства.

Вітала гостей на преображенській землі староста Надія Корх. Їй було присвоєне жартівливе звання «Вірна дружина Рогача». Та й решта почесних гостей не залишилися без титулів і звань, які жартома надали їм організатори заходу. Межівський селищний голова Володимир Зражевський, вітаючи присутніх, повідомив, що Преображенка включена до проекту цифровізації населення України. Тож варто сподіватися, що там буде швидкісний Інтернет. Найкращі побажання учасникам фестивалю висловили також начальник відділу культури виконкому Межівської селищної ради Людмила Кропив’янська та директор Межівського центру культури та дозвілля Людмила Варюха. Звернулася до присутніх і голова Слов’янської територіальної громади Галина Смольська.

Як відзначили ведучі, автором фестивальної ідеї є Віта Гришко, яку привітали як головну господиню свята. До речі, всі учасники фестивалю отримали в якості подарунка чудових ляльок, виготовлених пані Вітою.

Перед початком концертної програми присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Галини Ярової, яка була невід’ємною частиною колективу преображенських аматорів культури і його душею.

Цьогоріч на фестиваль гумору зібралося одинадцять колективів. Це представники філій Межівського центру культури та дозвілля, а також гості з Богданівки (Новопавлівська територіальна громада), Слов’янки (Слов’янська територіальна громада) і Васильківського (Миколаївська територіальна громада). Кожна команда презентувала себе і отримала від пана Рогача в’язку бубликів.

Зі сцени лунали гуморески, жартівливі діалоги та монологи, веселі пісні. Аплодували глядачі вправним танцюристам. Настрій упродовж усього фестивалю був святковим. Адже люди, дійсно, вже засумували за теплими зустрічами, гарними новинами, позитивними емоціями. Тому фестиваль «Рогач» виконав цього року свою важливу місію – повернув усіх присутніх у русло дружнього спілкування.

Отож, фестивальний рік розпочато. Хай ніщо не стане йому на заваді.

На фестивалі побувала
Антоніна ТАРАСЕНКО