Її доля осяяна талантом

Вже стало доброю традицією у відділі обслуговування користувачів СКЗК «Межівська центральна публічна бібліотека» проводити зустрічі з цікавими людьми: поетами, художниками, майстрами декоративно-ужиткового мистецтва.

Цього разу нашою гостею стала композиторка, доля якої осяяна талантом, Алла Володимирівна Тишковець – викладачка вокалу та гри на бандурі Межівської мистецької школи.

В народі кажуть, що талант – це Божий дар, який дається з дитинства.

Народилася Алла Володимирівна 22 грудня 1967 року в селі Новопавлівка. Навчалася у Новопавлівській школі №1 до третього класу. Разом з батьками у 1977 році переїхала до Межової, де й закінчила 10 класів. Потім було навчання в Дніпропетровському музичному училищі імені Глінки. З 1987 року і по сьогодні Алла Володимирівна працює в музичній школі, а за сумісництвом ще й у межівських дитсадках «Барвінок» та «Сонечко». Хоча на певний час її викладацька робота переривалася: у 2004-2005 рр. працювала директором районного будинку культури.

У 1988 році Алла вийшла заміж. А вже через рік у молодій сім’ї народилася донька Катя, через 7 років – син Володя. Донечка вже і сама має двох діток – Діму та Єву. А отже, Алла Володимирівна – двічі бабуся.

Говорять, радість життя у творчості, яку потрібно розвивати. У цьому переконуєшся, дізнавшись про музику в житті пані Алли. Музика – міжнародна мова, що зрозуміла всім. Вона може підбадьорити, підняти настрій, налаштувати на робочий лад, допомогти розслабитися… Вона може все. А люди, які з семи нот створюють справжні музичні шедеври, – зовсім всемогутні.

І вокал Алли Тишковець вирізняється інтонаційністю, заглибленням у сферу високих почуттів. Спілкуючись з нею, розумієш, що її світ дуже глибокий і духовно наповнений. Вона цікавий співрозмовник, може дати багато корисних порад і ніколи не відмовить у допомозі. Стримана і скромна, надзвичайно працьовита і наполеглива.

Ці якості, такі необхідні у будь-який час, вона прищеплює і своїм вихованцям. За період творчої діяльності педагог виховала цілу плеяду талановитих учнів.

Говорять, що ідеальних людей немає. А ми впевнені, що вони є, бо серед них Алла Володимирівна Тишковець – гарна жінка, ніжна мама, любляча бабуся, талановита викладачка, бандуристка і композиторка.

На зібранні були не лише шанувальники музичного мистецтва, а й колеги, знайомі та щирі друзі нашої гості. Теплі слова на адресу господині свята пролунали з вуст директорки СКЗПО «Межівська школа мистецтв» Наталії Півень, методиста СКЗК «Межівська ЦПБ» Людмили Коваленко. До них приєдналися Ірина Сальнікова, Валентина Лисенко, Світлана Гриценко, а також Петро Максимович Бабець.

Особливої атмосфери цій зустрічі додала пісня «Про життя» у виконанні Віки Оголь (вихованка Межівської школи мистецтв), гра на бандурі Анни Плахоті й Анни Нагорної.

Родзинкою заходу став романс «Только раз бывают в жизни встречи», який виконала Алла Володимирівна.

Інна БАТРАК,
завідуюча відділом обслуговування користувачів