Мудрі і багаті літами

Щороку на початку жовтня відзначаються Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Це свято закликає висловити підтримку та повагу до літніх людей, адже турбота про них – це турбота про себе самого в майбутньому.

Тож цього дня у Межівській бібліотеці зібралися люди, небайдужі до чистоти духовних криниць, до натхненної творчої праці та наділені великою любов’ю до культурного розквіту нашого краю.

Що спонукає сказати про колегу-бібліотекаря добре слово?

В першу чергу – його професійні та людські якості.

Тому фахівці СКЗК «Межівська центральна публічна бібліотека» хочуть розповісти про працівників закладу минулих років. Серед них Ніна Олександрівна Кабанова – гарна і чуйна жінка, свого часу заступник директора по роботі з дітьми та протягом 1993-1998 років директор Межівської централізованої бібліотечної системи. Людина, яка багато читає і завжди цікавиться життям бібліотеки.

Хочемо відзначити цілеспрямовану, працелюбну та відповідальну Ольгу Ярославівну Дейнегу, яка довгий час працювала завідуючою в Демуринській бібліотеці. Вона вважає, що людина, яка дає книгу, несе світло пізнання, допомагає подолати сумніви, розчарування, відчути справжні хвилини щастя. Жінка обрала професію бібліотекаря справою свого життя.

Приймала вітання зі святом і комунікабельна, схильна до постійного підвищення загальної культури та етичних цінностей Галина Андріївна Харламова, яка завідувала Антонівською бібліотекою. Згодом була переведена до Межівської ЦБС і працювала тут до виходу на заслужений відпочинок.

Із 1975 по 2008 рік працювала у бібліотеці для дітей вимоглива і творча жінка Антоніна Іванівна Абалімова, яка закінчила Дніпропетровське культурно-освітнє училище за спеціальністю «бібліотечна справа».

Відповідальний працівник Людмила Миколаївна Лошонкова пішла працювати бібліотекарем з 1977 року, спочатку у відділі комплектування, потім при методичному фонді.

Бібліотека – переважно місце роботи жінок, і читачі – більшість жінки. Та є серед користувачів і чоловіки. Це учасники любительського об’єднання «Літературне слово Межівщини»: історик-краєзнавець Петро Максимович Бабець, автор ліричних збірок Валентин Іванович Пузін, талановита людина, колишній редактор відділу сільського господарства газети «Червона зірка», член Спілки журналістів України Олександр Васильович Винник.

Продекламовані вірші зворушили всіх присутніх до глибини душі та подарували приємні емоції. А гуморески усім підняли настрій, адже, не зважаючи на поважний вік, ці люди завжди випромінюють життєву енергію та оптимізм.

Гості свята висловили щиру дяку бібліотекарям Межівської центральної публічної бібліотеки за проведений захід та отриманий позитивний заряд енергії, а також можливість згадати безтурботну молодість.

Вітальне слово мала директор СКЗК «Межівська центральна публічна бібліотека» Юлія Петрівна Карчмарчук, яка наголосила на тому, що це дуже добре, що наші гості відклали всі свої справи і завітали до книгозбірні. Вона висловила подяку наставникам і побажала їм гарного здоров’я, багато років залишатися молодими душею та щоб щасливі посмішки ніколи не згасали на їхніх обличчях, щоб кожен день додавав бадьорості, сонячне проміння зігрівало серця, а слова подяки возвеличували.

Інна БАТРАК,
завідуюча відділом обслуговування користувачів