День працівників освіти

Дорогі вчителі!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем учителя!

Немає завдання більш благородного, ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві. Адже найкраща професія на землі, найвідповідальніша і сама необхідна суспільству – Вчитель.

Висловлюємо щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте своїм вихованцям.

Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігрівають людська довіра та любов.

Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.

Сергій БОГДАН,                                                                                                        Павло ХАЛИМЕНДИК, 
в.о. голови райдержадміністрації                                                                    голова райради

Дорогі освітяни Межівської громади!

Прийміть сердечні вітання з вашим професійним святом!

Високе покликання Педагога є визначальним для держави і суспільства. Адже саме ви своєю працею формуєте щасливе майбутнє рідного краю і України, їх економічне процвітання й духовне відродження.

У цей святковий день прийміть щиру вдячність за вашу невтомну працю, високе служіння обраній справі, творчий пошук, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові школярів та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на Землі – бути Педагогом!

З найкращими побажаннями,

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

Дорогі колеги! Шановні наші ветерани!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Бути вчителем, вихователем, наставником – справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива і натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Щира дяка вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Висловлюємо вам сердечну вдячність за вашу працю, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, знання, добро, чуйність і сердечне тепло, які ви щедро віддаєте учнівській молоді.

Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерп ної енергії й оптимізму, натхнення і здійс нення всіх мрій та задумів, щедрих урожаїв на освітянській ниві. Нехай успіхи і перемоги окрилюють вас на нові звершення і здобутки на благо рідного краю. Щасливої вам долі, родинного затишку, благополуччя і добра!

Від імені в.о. начальника районного відділу освіти райдержадміністрації, начальників відділів освіти, молоді та спорту виконавчих комітетів Межівської селищної та Новопавлівської сільської рад
Лариса МАТЮХІНА,
голова Межівської районної організації Профспілки працівників освіти та науки України