Новели ринку газу, як інструмент заощадження для мешканців громад

Основні засади функціонування ринку газу, механізми зміни газопостачальної кампанії, оплата за газ та його постачання (або чому ми отримуємо дві платіжки за газ?), важливість вчасної сплати за газ та основні ризики несплати…

Про це і не тільки говорили у Межівській селищній раді під час інформаційно-презентаційної зустрічі “Новели ринку газу, як інструмент заощадження для мешканців територіальних громад”.

Захід відбувся під егідою Дніпропетровського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціація міст України” за участі активу Межівської громади: старост, представників бюджетних установ та організацій, які використовують природний газ для опалення, працівників виконавчого комітету ради, засобів масової інформації. Серед головних спікерів зустрічі Олена Молошна – виконавчий директор РВ АМУ, Наталія Гусаревич – заступник виконавчого директора з регіонального розвитку, Інна Кравченко – консультант з бюджетних питань в Дніпропетровській області ВАОМС “Асоціація міст України” та ін.

Під час презентацій та виступів учасники отримали чимало актуальної інформації. Які переваги відкритого ринку газу? За якими критеріями краще обирати постачальника? Про субсидії, платіжки, ЕІС-коди та багато іншого.

Досить активним стало обговорення, під час якого гості відповідали на численні питання, фіксували їх для подальшої роботи як у рамках Асоціації, так і для більш предметного діалогу АМУ з учасниками ринку газу, органами виконавчої влади та законотворцями…