Вони цілодобово стоять на варті життя та здоров’я

Рік був непростим: боротьба з пандемією, військові дії, надзвичайні ситуації. Але для нашого колективу кожен день зміцнює віру в хороше, добре.

Справжнім святом було отримання 4 нових автомобілів із сучасним обладнанням. Для працівників екстренки придбана нова форма.

Висловлюємо найщиріші слова подяки голові обласної ради Лукашуку М.В., генеральному директору КП «ОЦЕМД ТА МК» ДОР» Шевченку Р.А., завідуючій відокремленим структурним підрозділом «Павлоградська СЕМД» Зайчиковій С.А.

З розумінням віднеслись голова Межівської ТГ Зражевський В.М, директор КНП «ЦРЛ Межівської селищної ради» Сергієнко А.П. Замінено вікна, проводиться ремонт у приміщенні Межівської підстанції. Слов’янською громадою (голова Смольська Г.І.) придбано 2 електричні батареї на пункт постійного базування в с. Слов’янка, а керівниками господарств Сипченком С.В., Омельченком В.М., Гавриловим В.В. – дві сумки-укладки для надання медичної допомоги. Щиро дякуємо та маємо надію на подальшу співпрацю.

Вітаємо усіх з Новим роком! Нехай 2022 рік увійде у ваші домівки світлим, теплим святом, принесе удачу у всіх ваших справах, міцне здоров’я, гарний настрій, мир та благополуччя.

Валентина КИРИЧЕНКО,
старший фельдшер Межівської підстанції
відокремленого підрозділу «Павлоградська СЕМД»